Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 18:14, 16 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
W przedogródku cały czas ładnie -runianka po zimie wygląda bardzo przyzwoicie-to jest najmniej wymagający pracy kawałek w moim ogrodzie





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 18:14, 16 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Madzia ,ale plany na zmiany! Podziwiam i trzymam kciuki!

Ogród masz już pocięty ,fajnie

Ja na początku marca wezmę się za cięcie suchelców,bo najpierw chce skończyć zrywać trawnik, żeby mieć to z głowy

U mnie burdello na rabatach, odkurzę po wycinkach jak będzie sucho

Psica leżakuje na trawniku jak moja
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Urszulla 18:19, 16 lut 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Madzia, podziwiam zapał do takich zmian. Każdy ma swoje marzenia i fajnie jak można zrealizować Ty jak zaplanujesz to zawsze fajnie wychodzi. Koszenie w lutym!!!! Chcesz zestresować sąsiadów
Jeśli o mnie chodzi dawno tak dobrze się nie czułam ale ogród czeka na 10st i musi obeschnąć, narazie myślę tylko o cięciu drzew.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 18:20, 16 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Wiola plany jakieś trzeba mieć mam za dużo koszenia ,to raz

no i miejsca ,które mnie drażnią muszę sobie usprawnić

ale myślę ,że dopiero jesienią się za nie wezmę -chcę sobie najpierw uzbierać na szklarnię

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:21, 16 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Ula skorzystałam z wolnych 3 dni teraz zaczynam maraton ,więc do końca lutego już nic nie zrobię

cieszę się ,że dobrze się czujesz
Buziaki

ps -myślę ,że moi sąsiedzi mają mnie za jakąś wariatkę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:26, 16 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Jeszcze kilka fotek



a na biało brązowej vel błotnistej padają mi tuje -cisy padły ,tuje padają -już nie mam pomysłu co tam posadzić jako żywopłot
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:32, 16 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419


Koniec
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 18:52, 16 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, jak u Ciebie już wiosennie! Nawet trawnik skoszony! Sąsiedzi mają mnie także za ten sam typ człowieka co Ciebie w grudniu kosiłam trawę! Tylko dlatego teraz jeszcze nie muszę
Jestem pod wrażeniem, porządki z rozmachem! Brawo Madzia! Taczkę oczywiście też dojrzałam na zdjęciach, wszystko w porządku Szkoda miejsca na tuje, może pomyśl na brązowej nad dereniem białym, rozłogowym czy żywopłotem z buku/grabu? One znoszą wilgotne podłoże.
Edit: 12x12 to prawie połowa mojej działki będzie na warzywnik, szklarnię i co tylko chcesz

Dorii 19:00, 16 lut 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Może choiny kanadyjskie na żywopłot.
U ciebie to nawet po wycinkach pięknie :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gruszka_na_w... 19:59, 16 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Madzia, miałaś prawdziwe "dni konia". Efekt działań miły dla oka. Trzymam kciuki za szybkie napełnienie się skarbonki. Marzenia masz tak cudowne, że nie mogę się doczekać ich realizacji. Będzie się działo!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies