Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Gosialuk 20:19, 16 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też stawiam na choinę kanadyjską. One fajnie wyglądają jak są cięte. I lubią wilgoć.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Ewik 21:11, 16 lut 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Lutowe foty ogrodu śliczne.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
LIDKA 21:23, 16 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7048
Madzia, co za zimozielone potargane krzaczki masz na rabatach, rozpoznałam cyprysik ten żółty i tuje whipcot czy jakoś tak. PodOba mi się to komponowanie rabat z tymi elementami bo nawet teraz nie masz pusto. U mnie po wycince pustki.

Trzymam kciuki za spełnienie marzenia o szklarni. mocno!

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 22:51, 16 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Oż Ty! Już masz skończone porządki, ja dopiero dziś ledwo zaczęłam .
Pięknie na rabatach mimo „pustki”. Masz dużo zimozielonych, więc ładnie to wygląda.

Przedogródek rzeczywiście bardzo ładny ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:35, 16 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Niektórzy to działają na całego
Pomysł z kurami - ciekawy Pamiętaj, że ptactwo gdzieś trzeba zgłaszać zgodnie z przepisami. Nie kojarzę gdzie i po co, na pewno Sylwia podpowie
Koszeniem się nie stresuj Dwa dni temu w Gdańsku (raczej na obrzeżach) służby miejskie też kosiły trawniki Gdybym nie widziała na własne oczy, chyba bym nie uwierzyła Najpierw poczułam zapach skoszonej trawy ale uznałam, że to raczej pomyłka, a chwilę później zobaczyłam panów ze sprzętem Nie jesteś jedyna
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kawa 10:01, 17 lut 2023


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Magda u ciebie to już wiosna w pełni
i tyle ogarnięte no !
pięknie
plany super trzymam kciuki za powodzenie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Helen 12:13, 18 lut 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ale masz już wysprzątane, pięknie to wygląda
____________________
Helen - Hortensjowo
Magleska 21:06, 18 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Martka napisał(a)
Madziu, jak u Ciebie już wiosennie! Nawet trawnik skoszony! Sąsiedzi mają mnie także za ten sam typ człowieka co Ciebie w grudniu kosiłam trawę! Tylko dlatego teraz jeszcze nie muszę
Jestem pod wrażeniem, porządki z rozmachem! Brawo Madzia! Taczkę oczywiście też dojrzałam na zdjęciach, wszystko w porządku Szkoda miejsca na tuje, może pomyśl na brązowej nad dereniem białym, rozłogowym czy żywopłotem z buku/grabu? One znoszą wilgotne podłoże.
Edit: 12x12 to prawie połowa mojej działki będzie na warzywnik, szklarnię i co tylko chcesz



Martka dziękuję za pochwały

dobrze ,że udało mi się podziałać ,bo teraz pogoda do bani

jutro przez dzień -mam nadzieję ,że w końcu się zmobilizuję -mam zamiar siać warzywka

co do żywopłotu -chciałabym coś zimozielonego ,ale nie upieram się -pomyślę o tym pózniej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:08, 18 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dorii napisał(a)
Może choiny kanadyjskie na żywopłot.
U ciebie to nawet po wycinkach pięknie :⁠-⁠D


Dorii dziękuję po wycinkach pustki ,ale najgorsza wiosenna robota za mną -mogę spowrotem kochać trawy

miałam tam 3 kanadyjskie posadzone i też mi padły -ale były przesadzane ,więc może faktycznie z nimi spróbuję jeszcze raz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 18 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Madzia, miałaś prawdziwe "dni konia". Efekt działań miły dla oka. Trzymam kciuki za szybkie napełnienie się skarbonki. Marzenia masz tak cudowne, że nie mogę się doczekać ich realizacji. Będzie się działo!


Haniu koń to mam w dowodzie
chciałabym ,żeby ta skarbonka się szybciej napełniała ....ale jak to w życiu bywa zawsze wyskakują niespodziewane wydatki ,a to naprawa auta,piekarnika,przeglądy różne itp itd ....ech co zrobić ....życie ....

na realizację trzeba poczekać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies