Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 16:59, 26 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
ewsyg napisał(a)
Magda, ale będziesz miała elegancki warzywnik.
Też mam agrest i trzy rodzaje porzeczek, a borówki amerykańskiej kilkanaście krzaków. W tym roku robię eksperyment z malinami. Swoje ziemniaczki, mniam, mniam.
Pozdrawiam


Ewa Mam nadzieję ,że wyjdzie ładnie na pewno będę mieć bliżej
borówki mam tylko 3 sztuki i chcę jeszcze ze 3 dokupić -wiesz może jaka odmiana jest najlepsza -z dużymi słodkimi owocami ?

Maliny mam i muszę je przesadzić ,bo rozłażą się strasznie -w poprzednim miejscu pomiędzy skrzyniami mam folie i kamyczki -mam nadzieję ,dzięki temu nie będą tak szaleć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:07, 26 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
antracyt napisał(a)
Sukcesywnie się robi
Zaraz będę efekt wow!

Zuza okaże się
Ale mnie się już podoba , wiem jak to chcę mieć
Z tej strony niestety narazie nie będzie ładnie , poszło tu bardzo dużo darni - już nie wiedziałam , gdzie ją dawać dam tu jeszcze lepszej ziemi z dołu i zostawię zakryte do jesieni - a jak się nie przerobi do tej pory pod wykładziną to zostawię i do wiosny

No chyba ze już naprawdę nie będę miała co robić albo będzie mnie wkurzała szmata - to się za to wezmę wcześniej


Na tą chwilę priorytetem jest skończyć na dole
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:10, 26 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Dorota321 napisał(a)
Ładną farbę dobrałaś do skrzyń i i wystroju tarasu. Najpierw zwróciłam uwagę na ławeczkę, donicę i skrzyneczkę. Wyszedł śliczny komplecik.

Dorotko dziękuje bardzo to dopiero początek w malowaniu jeszcze domek ogrodnika tez będzie w tym kolorze

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:12, 26 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Urszulla napisał(a)
U Ciebie nawet tetrisy skrzyniowe wychodzą super ach, jak mi żal tamtego warzywnika..... był najpiękniejszy jaki widziałam mam nadzieję że i ten będzie podobny.
Jedno co będziesz miała bliżej...wygodnie po prostym I będziemy Cię objadać z pyszności


Ula ten będzie bardzo podobny do tamtego -tylko inny kolor skrzyń ,no i bliżej domu a w dodatki jeszcze będzie szklarenka

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:15, 26 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Kordina napisał(a)
Ojejku! Co się tu zadziało, normalnie szok! Podziwiam, gratuluję sił i energii życiowej


Bożena dziękuję bardzo zadziało się ....fakt - i to jeszcze nie koniec


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 18:17, 26 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Boski ten Twój nowy warzywnik
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Martka 18:53, 26 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, ale skąd śmiać, stół ma wyraźnie ogrodniczy look, słoneczniki są, dekoracje są, malujesz jakimś hammerite nóżki i jest git, a w dodatku stabilny taki był przygarnęła
Ja nic więcej nie zrobiłam, rabata stanęła w miejscu i pogoda powiedziała „basta”, a przebłyski słońca nie trwały dłużej niż 5 minut …
antracyt 19:07, 26 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mi też się ten stół podoba, lekki lifting mu zrobisz i będzie super Ja bałaganię na tarasie w pełnej prowizorce...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anuska2507 19:45, 26 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2515
Magleska napisał(a)


Ula ten będzie bardzo podobny do tamtego -tylko inny kolor skrzyń ,no i bliżej domu a w dodatki jeszcze będzie szklarenka

Jak pisałaś o przeniesieniu warzywnika, to nie myślałam, że masz aż tyle miejsca obok domu Tyle skrzyń i jeszcze szklarnia.

Często polecane borówki to Bluecrop i Chandler, bo mają długi okres owocowania i właśnie duże owoce. Mam też Patriot, bo podobno smaczna, ale u mnie miała bardzo mało owoców. Tylko moje krzaczki jeszcze młode. Może ktoś jeszcze podrzuci jakieś fajne odmiany, też mam ochotę dokupić.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 19:47, 26 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Magleska napisał(a)


Aga minikoparka to tak przez przypadek robili coś na naszej ulicy i zagadałam
ale bez pomocy bym nie dała rady


Ale fajnie , i dla obu stron korzyści

Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę na mój stół, a raczej stoły . Zbite ze zwykłych desek, jeszcze z czasów budowy. W zeszłym roku nogi mi od jednego odpadły (gwoździe się jakoś wysunęły), ale naprawiliśmy i będzie służył jeszcze jakiś czas.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies