Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

April 09:37, 15 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Fajnie wyszło. Podobają mi się podkrzesane klony. Ale do swoich podchodzę delikatnie bo boję się żeby po cięciu nie zaczęły chorować.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 09:40, 15 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42175
Klony Wow
Szczególnie te w szpalerze, piekne i jakie ogromne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Waclaw 11:07, 15 maj 2023


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)








Wow!!!
achy i ochy zostawiam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anpi 12:23, 15 maj 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Już boję się "achać" nad klonami bo mojemu Beni Maiko to na dobre nie wyszło. Tak się nim ostatnio zachwycałam, obfociłam go jesienią i po zimie nie wypuścił ani jednego listka
Niech Ci zdrowo rosną!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
mirkaka 14:02, 15 maj 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
anpi napisał(a)
Już boję się "achać" nad klonami bo mojemu Beni Maiko to na dobre nie wyszło. Tak się nim ostatnio zachwycałam, obfociłam go jesienią i po zimie nie wypuścił ani jednego listka
Niech Ci zdrowo rosną!


To ja tak miałam z Shirasawy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
TAR 18:52, 15 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
No, no, no poszalałaś z klonami. Masz odwage. Niech zdrowo dalej rosna takie piekne i zdrowe jak dotychczas. Piekne okazy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 06:57, 16 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Magara dziękuję bardzo
ostatnia fotka ,to właśnie efekt przycinania -szkoda ,że nie mam rozdrabniacza do gałęzi -byłoby sporo zrębków

muszę zacząć robić rozeznanie w takich rozdrabniaczach

Iwona Inka dziękuję bardzo
ostre cięcie z konieczności -nie dało się już bezpiecznie przechodzić ścieżką -gałęzie pchały się do oczu -tam jest tylko 4 metry od domu do płotu ,więc rośliny muszę trzymać w ryzach -już w zeszłym sezonie miałam je odchudzić ,ale operacja pokrzyżowała moje plany

Basiu dziękuję bardzo też lubię tą moją mini alejkę

Lidka dziękuję bardzo ze skrzypem ,to jak walka z wiatrakami -ja go mam zbyt dużo ,żeby pędzelkować -ciekawe ,czy on Ci zginie po tym zabiegu

Dorii dziękuję bardzo

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:04, 16 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Aga dziękuję bardzo
ja akurat nie boję się cięcia -jedynie w tym środkowym szkoda mi jednej gałęzi ,której nie miałam w planie wycinać ,a uszkodziłam piłą

tam jest zbyt mało miejsca ,aby pozwolić na swobodny rozrost roślin

Mirka dziękuję

dużo mam klonów -samych palmowych pewnie ze 20 -niektóre mikrusy biedronkowe ,więc za 5 lat dopiero będą widoczne-chyba ,że padną do tej chwili

te 3 to Shaina a ziemię mam gliniastą

ogród japoński hmm nie wiem raczej mój własny bez stylu ,taki bałaganiarki chaos

Bożena dziękuję

Asia dziękuję

Wiola dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:15, 16 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Zawitka dziękuję
nic takiego nie robię -wiosną daję obornik granulowany na wszystkie rabaty i tyle... ,przycinam ,gdzie mi nie pasuje -na zimę nie okrywam -wychodzę z założenia -że nie ma co się cackać

Aprilku dziękuję mnie też się podobają -takie wielopniowe drzewka mi się zrobiły teraz
będzie co ma być -ja już je kilka razy obcinałam -może bez wygalania ,więc się nie boję cięcia

Kasia Kasya dziękuję one już naprawdę były za duże-wymagały przycięcia -są blisko domu i całe okne zasłaniały -teraz bardziej mi się podoba

Wacław dziękuję bardzo

Ania dziękuję

mnie też kilka klonów padło niestety -szkoda ,ale co zrobić ,czasem tak się zdarza

Mirka u mnie też padł Shirasawy aureum i kilka innych ,których nazw nie pamiętam

Tarcia dziękuję

pożyjemy zobaczymy ....mam nadzieję ,że nic im nie będzie po tym cięciu





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 07:19, 16 maj 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Magleska napisał(a)


WOW, ale piękna ta klonowa alejka.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies