Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 08:36, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 08:40, 08 cze 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Madzia z tej perspektywy zmieniam zdanie co do pojedynczego paska płyt. Razem lekko to wygląda. Przy skrzyniach masz dużo żwirku, no i jest tam pergola, fajnie wyszło Nie usiedzisz Kochana

Zmiany jednak najlepiej widać w realu, nie wiem czy spontanu nie będzie Wybieram się do Koniora po stożki. Jaką wy macie tę szkółkę, byłam w sobotę będąc u znajomych, mega zatowarowanie. Nie ma u nas takiego w jednym miejscu. Nie dziwię się, że masz tyle roślin

Mgła w czerwcu bywa fajna, cudne fotki zrobiłaś.
To jest mega!!!

Magleska napisał(a)
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 08:50, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
UrsaMaior napisał(a)
Przylazłam na kaliny i oczom nie wierzę. Chwilę mnie nie było a tu taka różnica! Stara, Ty chyba nic nie robisz tylko wylizujesz te grządki;D Wracam do obrazków, zaległości mam poważne;D


Iza fajnie Cię widzieć kaliny są malutkie -dosadziłam pomiędzy wiśnie
tam są obydwie-Pinkimono i Molly Schreder -nawet wytężając wzrok ich nie widać malutkie som w miejscach po memory posadziłam ,jak urosną to powinny ładnie się prezentować z bordem wiśni


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:59, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Iwonka napisał(a)
Madzia pierwsza zmiana świetna, lepiej wygląda szerszy pas i z większą ilością płyt. I fajnie że są po skosie, rozbiją geometryczność wokół.

Druga ścieżka od szklani jest dobrym pomysłem, ale czy nie za wąska? Mnie tu bardziej szerokość dwóch płyt leży. Rośliny się rozrosną i będzie takie wąskie gardło przy jednej płycie

Ależ mgła dziś u ciebie, u mnie tak samo, świata nie widać.


Iwonka
tak mgła taka ,ze świata nie widać
cieszę się ,że zmiana Ci się podoba -na żywo lepiej wygląda -na fotkach przekłamane są te odległości wszystkie
więcej płyt nie posiadam na stanie (chyba jeszcze 2 się mi gdzieś plączą -poprzymierzam )

Iwonka napisał(a)
Super z tej perspektywy, ładnie kolory przenikają, srebrny czyściec z brązową trawką, świetne połączenie, do tego limonka klona, bardzo mi się podoba.

Na limonkowej żółta hakone z brązową trawką - też świetny zestaw, taki do skopiowania




Iwonka dziękuję też te miejsca już lubię w masie wszystko lepiej wygląda ...jak już do końca popoprawiam te kształty ,to biorę się za romnażanie niektórych roślin ,które mi dobrze rosną i się sprawdzają ....

Iwonka napisał(a)
Madzia z tej perspektywy zmieniam zdanie co do pojedynczego paska płyt. Razem lekko to wygląda. Przy skrzyniach masz dużo żwirku, no i jest tam pergola, fajnie wyszło Nie usiedzisz Kochana

Zmiany jednak najlepiej widać w realu, nie wiem czy spontanu nie będzie Wybieram się do Koniora po stożki. Jaką wy macie tę szkółkę, byłam w sobotę będąc u znajomych, mega zatowarowanie. Nie ma u nas takiego w jednym miejscu. Nie dziwię się, że masz tyle roślin

Mgła w czerwcu bywa fajna, cudne fotki zrobiłaś.
To jest mega!!!



Iwonka uśmiałam się przyjedź na spontanie ,kiedy Ci pasuje na żywo najlepiej jest oceniać i doradzać
a i tak zrobię po swojemu haha
telefon masz do mnie - kiedy się wybierasz po te stożki ? koniecznie musisz zajechać -tylko ,żebym miała wolne z pracy ....
ta szkółka to jest jak przekleństwo ...zawsze z czymś wyjdę ,nawet jak tylko jadę pooglądać co jest ciekawego
nie umiem się ograniczać ogrodowo
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:01, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
UrsaMaior napisał(a)
Tego we Francji widziałam, boska kępa! Szukałam nawet nazwy, na zaś


rozrosła się ta kępa strasznie -zapraszam -podzielę się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 09:03, 08 cze 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madzia z przyjemnością obejrzałam twój spam przy śniadaniu. Szkoda, że do ciebie tak daleko.
Wiedziałam, że nie usiedzisz spokojnie po przeróbkach warzywnika.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 09:15, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Gosia to już takie dopieszczanie tylko ,że zdzieranie darni jest okroooopne -ręce mnie znowu tak bolą ,że masakra ...
a ile kamieni wykopałam z tych dwóch małych kawałków i ile taczek chwastów to nie wspomnę


z tego kawałeczka



tyle kamieni


Dziś odpoczywam
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:19, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dla Agi Agatorka azalie ,które kupiłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:25, 08 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
ta końcówka długiej rabaty czeka na mój jutrzejszy wolny dzień


i po dzisiejszym spacerze ....te rabaty co miałam odchwaszczone -mogę od nowa zaczynać odchwaszczać ....masakra

moje piwonie -mam aż 3 sztuki w ogrodzie -zamierzam je podzielić we wrześniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 09:31, 08 cze 2023


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
W ogrodzie pięknie, pięknie, pięknie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies