Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Urszulla 17:54, 08 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21785
Madzia, kombinacje masz z tym trawnikiem

Nie umiem nic doradzać u Ciebie więc jestem obserwatorem Twoivh zmagań.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Adela 21:16, 08 cze 2023


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Słyszałam, że Wilczy ogród jest piękny I to prawda. Ale pracy nie zazdroszczę. Nawet nie wyobrażam sobie, jak to wszystko mogą ogarnąć dwie ręce.
Pozdrawiam i życzę dużo energii i veny twórczej
____________________
Ela - Moja ostoja
Gruszka_na_w... 22:39, 08 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Pięknie zorganizowałaś trasy komunikacyjne. Warto było pogłówkować. Zdjęcia w mgle cudowne, ale jakoś nagle zapachniało mi jesienią.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 22:52, 08 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81605
Magleska napisał(a)


Sylwia tak -zlikwidowałam -tam na dolnym odcinku jest dużo węższy trawnik i proporcje mi nie grały jakoś ....a poza tym kopanie na mojej glinie jest wykańczające -dopiero co mi ręcę popuściły ,to po tym kawałku znowu bolą ....

jedynie popoprawiam te ścieżki ( przy domku ogrodnika i przejście na trawnik do placu basenowego i dojście do warzywnika )
jeszcze raz odplewię i trzeba będzie się brać za przetwory pewnie cały czas jest co robić
Buziaki


Nawet mi nie mów o przetworach, żywcem nie mam kiedy robić w tym roku ... a w sklepie drożyzna.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 23:08, 08 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157


Fajnie Ci to wyszło według mnie nie trzeba tu nic poprawiać, dla mnie super
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:23, 08 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Madzia, dzięki za nazwy

Ogród we mgle wygląda pięknie i tajemniczo ❤️

Odnośnie chwastów, to mam tak samo jak Ty . Nigdy nie mam skończonego pielenia .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anabuko1 11:00, 09 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
No brawo, te widoczki ogólne masz bardzo ładne.
Ja tez z dwóch stron mam dzikie pole. A raczej łąka zarośnięta i kawałek lasu i zielsko wszelakie przelazi.
Piękne azalie kupiłaś!)
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaMS 21:10, 09 cze 2023


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Madziu Pięknie, bardzo lubię klimat Twego ogrodu, niby pod linijkę dopieszczony a czuję swobodę ... Taki w sam raz wyważony. Zawsze zachwycał mnie skalniak i dobór roślin w koło
Brawo za irysy, ludzie niechętnie sadzą te kwiaty, podobnie języczki, ja z języczkami się przeprosiłam i mam ich już 6 - 3 odmiany, lubią cień i mają ładne liście.
A warzywnik - cudo i ta szklarenka ... Pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
mrokasia 22:27, 09 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17957
Magda, daję znaka że zaglądam . Piękne te fotki z mgłą! Ja nie wiem jak Ty ogarniasz tak dużą przestrzeń. I ciągle coś przerabiasz, poprawiasz, dopieszczasz. A kiedy będziesz wreszcie omiatać ?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
abiko 22:48, 09 cze 2023


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
No nie.. jeszcze zdjęć od Ciebie nie zdążyłam umieścić a Ty już płyty położyłaś. Ja nie wiem kiedy masz na to czas i czemu nadwyrężasz rękę...
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies