Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magara 00:34, 10 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Magda, zaglądam Gratuluję wszystkiego Pracowitości Twojej, powera i efektów
Ja swoich mikro rabatek nie ogarniam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Roocika 14:28, 10 cze 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)
wczesną wiosną jak zaczynałam było

jest


jeszcze może ni widać dobrze efektu
ale chciałam
zrobić tak ,aby łatwiej mi się kosiło
i trochę skrócić optycznie długaśny trawnik




A to bym chyba cały sezon robiła
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 14:29, 10 cze 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)


Cudownie wygląda Twój ogród, pięknie uchwyciłaś go w zamglonych okolicznościach przyrody.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magleska 21:09, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Alija napisał(a)


Madziu, jesteś niesamowita, kiedy to wszystko robisz, rabatki wypieszczone, chwastów z lupą by szukać,
a na dodatek jeszcze zmiany.
U Ciebie doba ma chyba 48 godzin.
U Ciebie wszystko równiutko, prościutko, więc tu bym te płyty też wyrównała, żeby nie zaburzać całego porządku.
Tak po prostu postrzegam Twój ogród, jako taki uporządkowany, ale oczywiście to takie moje luźne skojarzenie,
bo nie znam się na tym, u mnie jest ogólny galimatias i brak linii prostych.


Alicja dziękuję Kochana
płyty wyrównałam poodpowiadam na posty i wstawię fotki

Alija napisał(a)


Ogród we mgle, bajkowo.


Jeszcze raz dziękuję cieszę się ,że Ci się podoba


Urszulla napisał(a)
Madzia, kombinacje masz z tym trawnikiem

Nie umiem nic doradzać u Ciebie więc jestem obserwatorem Twoivh zmagań.


Ula
zupełnie inaczej zrobiłam zaraz pokażę

Adela napisał(a)
Słyszałam, że Wilczy ogród jest piękny I to prawda. Ale pracy nie zazdroszczę. Nawet nie wyobrażam sobie, jak to wszystko mogą ogarnąć dwie ręce.
Pozdrawiam i życzę dużo energii i veny twórczej


Witam Cię u mnie dziękuję za pochwały Twój ogród tak troszkę znam ,czasem zaglądam po cichaczu -czas się ujawnić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:14, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie zorganizowałaś trasy komunikacyjne. Warto było pogłówkować. Zdjęcia w mgle cudowne, ale jakoś nagle zapachniało mi jesienią.


Haniu główkowanie jeszcze się nie skończyło ,ale już bliżej niż dalej
pokażę za chwilkę co przez te dwa dni poczyniłam

sylwia_slomczewska napisał(a)

Nawet mi nie mów o przetworach, żywcem nie mam kiedy robić w tym roku ... a w sklepie drożyzna.


Sylwuś moja Oliwia dziś zebrała cały kosz truskawek -i tak dziś na szybko umyłam ,zmiksowałam i pomroziłam jako sorbet -bo już wieczór ,a ja jutro pracuję, więc nie chciało mi się już bawić z innym przetwarzaniem ....padam na pysk po tych 2 dniach orki ogrodowej

Basieksp napisał(a)


Fajnie Ci to wyszło według mnie nie trzeba tu nic poprawiać, dla mnie super


Basiu dziękuję ale zrobiłam zupełnie inaczej ,tak ,żeby było spójnie z resztą ścieżek w moim ogrodzie -zaraz pokażę

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:22, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Agatorek napisał(a)
Madzia, dzięki za nazwy

Ogród we mgle wygląda pięknie i tajemniczo ❤️

Odnośnie chwastów, to mam tak samo jak Ty . Nigdy nie mam skończonego pielenia .


Aga dziękuję za nazwy nie ma za co
chwasty -to nie kończąca się historia ....zamierzam zrobić tak ,jak mi Ula radzi -czyli przody rabat na gęsto ,tak ,żeby chwasty nie miały miejsca

anabuko1 napisał(a)
No brawo, te widoczki ogólne masz bardzo ładne.
Ja tez z dwóch stron mam dzikie pole. A raczej łąka zarośnięta i kawałek lasu i zielsko wszelakie przelazi.
Piękne azalie kupiłaś!)


Aniu dziękuję Kochana powiem Ci ,że z chęcią bym zrobiła betonowy płot ,żeby mi nie przełaziło to zielsko -ale 150 metrów płotu ,to chyba w totka trzeba by wygrać ech

AnnaMS napisał(a)
Witaj Madziu Pięknie, bardzo lubię klimat Twego ogrodu, niby pod linijkę dopieszczony a czuję swobodę ... Taki w sam raz wyważony. Zawsze zachwycał mnie skalniak i dobór roślin w koło
Brawo za irysy, ludzie niechętnie sadzą te kwiaty, podobnie języczki, ja z języczkami się przeprosiłam i mam ich już 6 - 3 odmiany, lubią cień i mają ładne liście.
A warzywnik - cudo i ta szklarenka ... Pozdrawiam


Aniu dziękuję za tak miłe komplementy

ja mam dużo takich łatwych kwiatów -staram się sadzić ,to co u mnie się rozrasta i chce rosnąć -wiele wyfikanych cudnych kwiatów mi padło -a irysy rosną jak szalone ....chociaż też nie wszystkie -miałam granatowego i blado niebieskiego i ich nie widzę -szkoda

Języczek jeszcze nie mam -może też się skuszę na nie ...tylko u mnie cienia mało

mrokasia napisał(a)
Magda, daję znaka że zaglądam . Piękne te fotki z mgłą! Ja nie wiem jak Ty ogarniasz tak dużą przestrzeń. I ciągle coś przerabiasz, poprawiasz, dopieszczasz. A kiedy będziesz wreszcie omiatać ?


Kasiu cieszę się ,że się odezwałaś
ja też nie wiem ,jak ogarniam ....jadę już na oparach -myślałam ,że do końca maja skończę ,a tu połowa czerwca i jeszcze sporo pracy przede mną ...
ale to już takie omiatanie będzie ....czyli dzielenie ,dosadzanie i wieczne odchwaszczanie



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:28, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
abiko napisał(a)
No nie.. jeszcze zdjęć od Ciebie nie zdążyłam umieścić a Ty już płyty położyłaś. Ja nie wiem kiedy masz na to czas i czemu nadwyrężasz rękę...


Aguś ręce bolą cały czas ....co zrobić -na szczęście bark po fizjo przeszedł ....

troszkę inaczej zrobiłam niż radziłaś ,jak to ja bo choiny jednak dałam normalnie jako żywopłot ....a tu będzie rabata na płasko....
pożyjemy zobaczymy ,czy tak zostawię ,czy będę zmieniać

fotki jak będziesz mieć czas to wrzuć proszę
a ja do Ciebie i tak chce przyjechać na róże czy chcesz ,czy nie

Magara napisał(a)
Magda, zaglądam Gratuluję wszystkiego Pracowitości Twojej, powera i efektów
Ja swoich mikro rabatek nie ogarniam


Daga dziękuję bardzo uwierz ,ja też nie ogarniam ale na szerokich kadrach nie widać

Roocika napisał(a)


A to bym chyba cały sezon robiła


Asia wydaje Ci się Ty swoją skarpę też ogarnęłaś teraz
zdjęcia przekłamują
Roocika napisał(a)


Cudownie wygląda Twój ogród, pięknie uchwyciłaś go w zamglonych okolicznościach przyrody.


Dziękuję

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:38, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Dziewczyny jak to ja -ileś razy muszę się naprzerabiać ,żeby uznać ,że może być

co tu dużo gadać -pokażę na fotkach
nowe ścieżki wyglądają zupełnie inaczej niż pokazywałam całkiem niedawno
teraz jest tak -zlikwidowałam ścieżkę od skalniaka w dół i tą w poprzek domku ogrodnika
nie korzystałam z niej ,bo schodząc ze skalniaka chodziłam po trawie po przekątnej do domku



tu gdzie była pojedyńcza ścieżka( w stronę placyku basenowego ) dołożyłam płyt- przejeżdżam tam kosiarką i było to wcześniej niewygodne -dziś kosiłam ,więc wiem ,że jest lepiej -....praktyczniej na pewno -czy ładniej -nie wiem


poprawiłam też ścieżkę do domku ogrodnika


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:40, 10 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kordina 21:46, 10 cze 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Madziu a co posadziłaś między płytami? Czy rosło tam wcześniej a ja nie zauważyłam?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies