Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Urszulla 06:05, 25 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Nieżle podziałalaś wczoraj, u mnie do 17 padało, dopiero wieczorem poszłam do ogrodu plewić póki mokro. Ciekawa jestem co wymyśliłaś z przejściami


Poza tym musisz do mnie przyjechać z krawędziarka, wypróbować jak sprzęt u mnie zadziała, bo też bym kupiła oj, chyba pół ogrodowiska go kupi.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Alija 20:56, 25 cze 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Nowa rabata pięknie wyszła. Kanciki idealne, więc wniosek z tego taki, że zabawki ogrodowe bardzo udane.
Fioletowy dzwonek śliczny, mam takiego, ale w jasnym kolorze i na razie mała sadzonka, kupiona w tym roku.
Mam nadzieję, że się rozrośnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 00:05, 26 cze 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
Madziu, kancik wyszedł super.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Agatorek 01:31, 26 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Kancik idealny! Poproszę na priv nazwę tego cudeńka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 06:46, 26 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Kancik do pozazdroszczenia! Świetna zabawka
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiolka5_7 11:22, 26 cze 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Super Madziu, że kupiłaś krawędziarkę ,będziesz miała dużo lżej i praca pójdzie szybko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 14:58, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
ewsyg napisał(a)
to zapewne jest irys ensata .


Ewa możliwe nie przywiązuję znaczenia do nazw ,pamiętam na początku ,a pózniej i tak umyka mi z głowy
Eisvogel


i ta co obok ( nazwy nie pamiętam )


zakwitła moja Red Piano


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:05, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Krawędziarka zrobiła świetną robotę. Kancik wyszedł idealnie. Zabawki ogrodowe na pewnym etapie ogrodowania są niezbędne. Wszyscy o tym wiemy.
Podobają mi się nasadzenia na tym nowym "wypustku". Na każdą porę roku jest tam jakaś atrakcja.

Zachwycił mnie ten bujnie kwitnący dzwonek. Śliczny jest.

Limonkowa jest taka lekka, zwiewna. Te lilie wprowadzają fajny kontrast.


Haniu o tak -super zabaweczka -chociaż pewnie nie wszędzie się sprawdzi -próbowałyśmy u Uli i u niej mokro i miękko -więc nie szło to tak dobrze jak u mnie ....
ona chyba na taką twardą glinę jak u mnie jest dobra ...
dzwonek rozsadzony chyba na 7 kępek -w przyszłym sezonie powinny zrobić szał
róże niestety musiałam ściąć ,bo klapły -liczyłam się z tym -podlewam i niech regenerują korzeń

a do limonkowej podosadzałam na sam przód przywrotniki i seslerię -żeby było na gęsto -może chwastów nie puszczą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:10, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
LIDKA napisał(a)
Madzia pięknie skomponowałas ten nowy fragment rabaty. Pokaż te krawędziarkę. Moze być na prv.

Czy wg Ciebie da rade robić kant blisko kostki?


Lidka napisałam priv ,więc już wszystko wiesz

Urszulla napisał(a)
Nieżle podziałalaś wczoraj, u mnie do 17 padało, dopiero wieczorem poszłam do ogrodu plewić póki mokro. Ciekawa jestem co wymyśliłaś z przejściami


Poza tym musisz do mnie przyjechać z krawędziarka, wypróbować jak sprzęt u mnie zadziała, bo też bym kupiła oj, chyba pół ogrodowiska go kupi.


Ula sorki ,że tak króciutko -musimy się umówić na dłużej
masz śliczny ogród ,a kąty do podokańczania ma każdy

Alija napisał(a)
Nowa rabata pięknie wyszła. Kanciki idealne, więc wniosek z tego taki, że zabawki ogrodowe bardzo udane.
Fioletowy dzwonek śliczny, mam takiego, ale w jasnym kolorze i na razie mała sadzonka, kupiona w tym roku.
Mam nadzieję, że się rozrośnie.


Alicja dziękuję narazie to szału nie ma ,bo różyczki musiałam ściąć i roślinki podzielone na mikro kawałki -ale przecież urosną
taki dzwonek w jasnym kolorze też by mi siadł muszę popatrzeć u mnie w szkółce za takim

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:13, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
basia3012 napisał(a)
Madziu, kancik wyszedł super.


Dziękuję Basiu muszę dojść do wprawy

Agatorek napisał(a)
Kancik idealny! Poproszę na priv nazwę tego cudeńka


Aga poszło na priv

MartaCho napisał(a)
Kancik do pozazdroszczenia! Świetna zabawka


Marta dziękuję zabawka też

Wiolka5_7 napisał(a)
Super Madziu, że kupiłaś krawędziarkę ,będziesz miała dużo lżej i praca pójdzie szybko


Wiola bardzo jestem zadowolona z tego zakupu a jeszcze bardziej z rozdrabniacza -dziś ścinałam pęcherznice i od razu stos tych gałęzi zmieliłam -wysypuje wszystkie takie resztki na przedpłociu -w przyszłym sezonie zamierzam doprowadzić go do ładu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies