Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Alija 23:04, 26 cze 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Magleska napisał(a)


Madziu, bardzo lubię takie przynudzanie, zdjęcia można oglądać i oglądać, pięknie u Ciebie.
Lilie piękne, okazałe, róże zachwycające i wszędzie trawy, takie zwiewne i delikatne, super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Waclaw 23:05, 26 cze 2023


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
super kanciki tym nowym aparatem. Ja dziubię swoje specjalnym szpadelkiem do kancików. Nie tak ładnie jak u Ciebie ale i tak jestem zadowolony
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 23:18, 26 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Urszulla napisał(a)
Śmiałka rzeczywiście- niskie kępy a u góry kłoski, Ty przecież masz śmiałki
jeszcze dmuszek mi do głowy wpadł.

Ula dmuszek jest jednoroczny i ładne ma tylko te kłoski
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:18, 26 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Madzia i jak ta Twoja krawendziarka? Efekty widzę, bardziej mnie ciekawi w którą stronę wyrzuca korzenie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 08:53, 27 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21853
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia i jak ta Twoja krawendziarka? Efekty widzę, bardziej mnie ciekawi w którą stronę wyrzuca korzenie?


Sylwia, maszyna nie wyrzuca tylko nacina rowek, całkiem nieźle. Ale potem trzeba usuwać resztę darni ręcznie. Zastępuje nóż do kancików u Madzi i się super sprawdza. U mnie próbowałyśmy i nie tak lekko idzie, a poza tym zapycha się mokrą i zbitą gliną
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 23:45, 27 cze 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Madziu, kolory cudne. Rabaty kipią. Super.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 05:32, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Dorii napisał(a)
Jak znajdziesz zastępstwo dla stip to się pochwal. U mnie na rabacie pod klonem też słabo zimują i coraz marniejsze są, tyle że nie wiem co w zamian.


Ciężko będzie o zastępstwo ....mam tam pełno siewek ,które -widziałam wczoraj -coraz bardziej nabierają ciała-więc może się towarzystwo opamięta i zrobi swój szał ,ale pózniej

dosadzę tam kilka śmiałków -bo je mam -tylko ,że na tej rabacie większość roku jest mokro -a śmiałki chyba wolą suche stanowiska .....co nie zmienia faktu ,że i tak spróbuję -już nie raz się przekonałam ,że rośliny rosną tam ,gdzie teoretycznie nie powinny

Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:34, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
TAR napisał(a)
Jedna wielka obfitość piekna, obejrzalam fotki z wielka przyjemnoscia. Lubie ogladac roze u innych. Do nich w swoim ogrodzie wciaz nie dojrzalam


Ania dziękuję na fotkach jest fajnie -gorzej na żywo
co prawda powoli się odplewiam -córa zaczęła mi pomagać ,więc idzie dużo szybciej ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:36, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Urszulla napisał(a)
Sporo tych fotek dałaś czas róż jest najpiękniejszy lilie też robią wrażenie już wiem gdzie masz Nowalis, bo ostatnio jak byłam jeszcze nie kwitły. Spokojnie zmieszczą się róże Nautica.

A piesa pozuje jakby to ona się napracowałaśła w ogrodzie

Zrobię Ci jeszcze dziś sadzonki będą czekały, a Twoja wizyta mnie natchnęła



Ula psica prawie zawsze jest gdzieś blisko mnie ,jak robię w ogrodzie
Nautici na pewno kupię -u Ciebie mnie one zachwyciły tak ,że muszę je mieć

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:41, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
U Ciebie trojeść kwitnie, a u mnie w fazie 10 cm listków.

Świetnie zamaskowałaś basen. Te łany Red Barona bardzo dobrze współgrają z klonami w tle.

Dalie też masz? Niesamowite. Zapewniam podziw.

Zamiast stip może śmiałki darniowe? One dosyć szybko tworzą chmurki z nasienników.


Hania dziękuję

Mysłałam ,że już w tym sezonie odpuszczę ten basen ,ale ostatnie upały przekonały mnie do rozłożenia -póki się nie rozwali niech jest ....co prawda trochę przesłania widoki ,ale ogród jest też do użytku ,a nie tylko oglądania

Dalii mam niewiele -większość dostane od Sylwii i Moni -ja zakupiłam tylko ciemną -mieszczą mi się w dwóch skrzynkach po wykopaniu -więcej nie będę mieć ,bo już nie mam dla nich miejsca -nie chcę ich rozsadzać po rabatach wszystkich ,tylko właśnie mieć tu przy szklarni

a ze śmiałkami -dziękuję za pomysł -mam -przesadzę
Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies