Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 15:47, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18552
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 15:48, 26 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Magleska napisał(a)


Bardzo mi się tutaj podoba
Magda, czy Twoją Novalis przypala słońce? Mam młodziutki krzak i pierwsze kwiaty są "muśnięte " na krawędzach płatków. Zastanawiam się, czy tak jej zostanie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 16:29, 26 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18552
Dorii napisał(a)
Pięknie :⁠-⁠D


Dziękuję

antracyt napisał(a)

Bardzo mi się tutaj podoba
Magda, czy Twoją Novalis przypala słońce? Mam młodziutki krzak i pierwsze kwiaty są "muśnięte " na krawędzach płatków. Zastanawiam się, czy tak jej zostanie.


Zuza dzięki

Novalis wiosną przesadzałam na tą nową rabatę -i tak trochę mi ją przypala i taka jest trochę wiotka -mam nadzieję ,że zmężnieje w przyszłym sezonie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorii 17:04, 26 cze 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Jak znajdziesz zastępstwo dla stip to się pochwal. U mnie na rabacie pod klonem też słabo zimują i coraz marniejsze są, tyle że nie wiem co w zamian.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 17:29, 26 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Jedna wielka obfitość piekna, obejrzalam fotki z wielka przyjemnoscia. Lubie ogladac roze u innych. Do nich w swoim ogrodzie wciaz nie dojrzalam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Urszulla 17:52, 26 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Sporo tych fotek dałaś czas róż jest najpiękniejszy lilie też robią wrażenie już wiem gdzie masz Nowalis, bo ostatnio jak byłam jeszcze nie kwitły. Spokojnie zmieszczą się róże Nautica.

A piesa pozuje jakby to ona się napracowałaśła w ogrodzie

Zrobię Ci jeszcze dziś sadzonki będą czekały, a Twoja wizyta mnie natchnęła
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gruszka_na_w... 21:48, 26 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
U Ciebie trojeść kwitnie, a u mnie w fazie 10 cm listków.

Świetnie zamaskowałaś basen. Te łany Red Barona bardzo dobrze współgrają z klonami w tle.

Dalie też masz? Niesamowite. Zapewniam podziw.

Zamiast stip może śmiałki darniowe? One dosyć szybko tworzą chmurki z nasienników.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Urszulla 22:14, 26 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Śmiałka rzeczywiście- niskie kępy a u góry kłoski, Ty przecież masz śmiałki
jeszcze dmuszek mi do głowy wpadł.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 22:36, 26 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magda, cudnie jest u Ciebie. Trawy nadają ogrodowi lekkości. Pomalutku będę wprowadzać do siebie.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Basieksp 22:43, 26 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267



U nas przeszła niewielka burza, teraz delikatnie pada, także na długi deszczowy wieczór, takie przynudzanie jak najbardziej wskazane ja z miłą chęcią ponudzę się przy takich pięknych widokach
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies