Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 05:42, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Urszulla napisał(a)
Śmiałka rzeczywiście- niskie kępy a u góry kłoski, Ty przecież masz śmiałki
jeszcze dmuszek mi do głowy wpadł.


Dmuszek jest za niski -ale ze śmiałkiem to dobry pomysł -spróbuję -pomimo ,że większość sezonu jest na tej rabacie dość mokro
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:44, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
ewsyg napisał(a)
Magda, cudnie jest u Ciebie. Trawy nadają ogrodowi lekkości. Pomalutku będę wprowadzać do siebie.


Ewa Ty wprowadzasz, a ja już niektóre ograniczam rosną u mnie jak głupie

jak będziesz chciała ,to każdą ilość red barona ,brązowych i sesleriami kilkoma mogę się podzielić -ale to już wymaga wizyty u mnie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:46, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Basieksp napisał(a)



U nas przeszła niewielka burza, teraz delikatnie pada, także na długi deszczowy wieczór, takie przynudzanie jak najbardziej wskazane ja z miłą chęcią ponudzę się przy takich pięknych widokach


Basiu dziękuję bardzo u mnie też w końcu ziemia jest mokra -nawet trawnik ożył
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:46, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Alija napisał(a)


Madziu, bardzo lubię takie przynudzanie, zdjęcia można oglądać i oglądać, pięknie u Ciebie.
Lilie piękne, okazałe, róże zachwycające i wszędzie trawy, takie zwiewne i delikatne, super.



Alicja dziękuję za pochwały

Bardzo lubię swój ogród na zdjęciach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:48, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Waclaw napisał(a)
super kanciki tym nowym aparatem. Ja dziubię swoje specjalnym szpadelkiem do kancików. Nie tak ładnie jak u Ciebie ale i tak jestem zadowolony


Wacław
ten sprzęt u mnie spisuje się rewelacyjnie ale u mnie jest zbita glina -jeszcze muszę dojść do wprawy w tym kancikowaniu nim

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:51, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ula dmuszek jest jednoroczny i ładne ma tylko te kłoski


Dokładnie

sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia i jak ta Twoja krawendziarka? Efekty widzę, bardziej mnie ciekawi w którą stronę wyrzuca korzenie?


świetna jest -ale ona nic nie wyrzuca ,tylko nacina -po takim nacięciu -kopaczką od podłoża odrywam resztki i zbieram na taczkę

Urszulla napisał(a)


Sylwia, maszyna nie wyrzuca tylko nacina rowek, całkiem nieźle. Ale potem trzeba usuwać resztę darni ręcznie. Zastępuje nóż do kancików u Madzi i się super sprawdza. U mnie próbowałyśmy i nie tak lekko idzie, a poza tym zapycha się mokrą i zbitą gliną


Ula u Ciebie też za krótko go próbowałyśmy -poza tym robiłyśmy błąd z tym cofaniem przód -tył
wczoraj robiłam kolejny kant i to tylko do przodu się jedzie i wtedy nic się nie zapycha
przyjadę kiedyś znowu na spokojnie ,to sróbujemy tak zrobić i wtedy zobaczymy ,czy się nadaje do Ciebie ,czy nie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:52, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
basia3012 napisał(a)
Madziu, kolory cudne. Rabaty kipią. Super.


Basiu dziękuję Kochana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:00, 28 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18605
Kolejny kawałek poszerzenia obrobiony



jeszcze zostały dwa -ale to plan na piątek


Miłego dnia

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasiab 07:00, 28 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Magda ale pięknie masz i jak ładnie pokazałaś Novalis- różę którą bardzo chce mieć pięknie zestawienia roślin! Muszę nadrobić co się u Ciebie działo przez cały rok
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Roocika 09:00, 28 cze 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)
Znowu poprzynudzam fotkami
Red Piano





Jaka ta róża jest piękna

Magda, czytałam, że śmiałki jednak wolą wilgotno...sama je planuję na nową rabatę w dolnym.

Po Twojej prezentacji krawędziarki zastanawiałam się czy takiej nie potrzebuję Ale na razie chyba nie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies