Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 23:15, 23 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Gosialuk napisał(a)
Madzia ślicznie masz. Jestem zachwycona. Dobrze, że ci się chce takie fotorelacje zamieszczać.


Gosia Dziękuję postanowiłam sobie ,że raz w miesiącu będę wrzucać dużo zdjęć -bo tak jak wstawiam za często -to zanudzam tymi samymi kadrami -ja widzę ,że coś nowego kwitnie ,coś przekwita itp ....ale jak się ogląda fotki ,to wiecznie to samo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:16, 23 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Anda napisał(a)
Bosko po prostu

I teraz wiem skąd to pytanie o budleje


Ewuś Dziękuję oglądałam Twoje boskie fotki na telefonie ,więc nie pisałam ,ale masz jeszcze bardziej bosko niż ja

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:18, 23 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Dorota321 napisał(a)
Trafiłam na siedemsetną stronę, kawał pamiętnika ogrodowego.
Przy okazji zauważyłam roślinę o bordowych liściach i jasnych kwiatuszkach. Miałam ją, muszę sprawdzić, czy jeszcze jest w tym moim gąszczu.


Dorota już 700 -szok ....saga się zrobiła

Te bordowe to penstemony sieją się u mnie ,jak głupie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:22, 23 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Urszulla napisał(a)
Madzia, cieszę się że coś u mnie znalazło się dla Ciebie i że jeszcze chcesz tą kępę turzycy palmowej, jestem szczęśliwa że wymianka za Zebrinusa będzie
Martwię się tylko czy dasz radę posadzić.
Czuję się dziś jak na wakacjach, kawa w ogrodzie, ptaszki śpiewają brakuje tylko stawu lub stawiku ale ilość wody u mnie powinna mnie od tych myśli odgonić.


Ula Dziękuję za fajny dzień i za fajne roślinki

Jak przyjedziesz ,to zrobimy znowu jakieś wymianki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:23, 23 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Kasya napisał(a)

Nie prawda, nigdy tak nie jest
A u Ciebie to szczególnie


Kasia Najlepiej ,to przyjedź na żywo zobaczyć zapraszam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ewsyg 08:40, 24 cze 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11673
Madziu, oboje z mężem dziękujemy za mile spędzoną sobotę. Było cudownie, moc wrażeń zarówno kulinarnych jak i ogrodowych. Wracaliśmy tak objedzeni, że samochód ledwo nas wiózł, tacy byliśmy ciężcy .
Jeżeli chodzi o ogród, to nie wiem co mam napisać. Po prostu nie ma słów, żeby opisać jego piękno. Wspaniale podzieliłaś przestrzeń ogrodową. Ogrom cudnych rabat, a na nich piękne kompozycje kwiatowe. Oboje jesteśmy pod wrażeniem, jak Ty to wszytko ogarniasz pod względem pielęgnacji. Nie mam zdjęć, bo profanacją byłoby robić zdjęcia aparatem telefonu. Mój telefon robi brzydkie zdjęcia , aparat mam zepsuty. Koniecznie ucałuj od nas cudowną wilczycę, również jesteśmy nią zachwyceni.
Jeszcze raz stokrotnie dziękujemy
Buziaczki, do następnego spotkania
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
TAR 11:25, 24 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Madziu zakupy z i...ki jeszcze nie dotarły, domowilam jeszcze w innym miejscu fajne czekam na dostawe. Na razie posadze w przechowalniku. Wiosna lub jesienia bede frontowa przerabiac to tam znajda swoje miejsce. Totalnie zdycha mi klon North Wind i nie wiem czemu. Zrobie jak z ostatnim Osakazuki, do szpitalika. Osa chyba dam rade odratowac, zostałą mu jedna zdrowa galazka i widze ze wziela sie karby. Musiałąm go porzednie osuszyc, byl tak zalany ze nie dal rady.
Orangeola dochodzi tez do siebie, nie wiem czy przezyje. Mial całą donice pędrakow. Korzen do gołego wypłukałam i posadzilam od nowa, musi chwile sie zregenerowac. Czesc listkow obeschla ale wierze w niego.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Urszulla 09:08, 01 lip 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22302
Madziu, dzień pełen niespodzianek nie pamiętam kiedy zjadłam tyle słodkiego w jeden dzień i wogóle tyle coś jak Iwonka poza tym człowiek łapie piękne kwitnące widoki, nie sposób uwiecznić, kilka fotek mam, ciągle za mało przy Twoim ogrodzie pękającym w szwach

Dla oglądających dowody, bo Madzia nie próżnuje, robi ciągle nowe nasadzenia w rabatkach. Red Baron powalił mnie bo wyleciał z jednej rabaty a poszedł na drugą. Zdjęcia brak...ha,ha nie udało mi się sfocić też nowej różanej przy szklarni - przesłodka
Dwie inne rabatki zapełniły się mini sadzoneczkami

Poza tym oświadczam, że chwastów nie było tylo 1szt. Znalazła Iwonka i głośno o tym się zrobiło
Z pięknego liliowca wykradłam siewkę trawy, ciągle zapominam jej nazwy.....liliowiec uratowany, jest zachwycający

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:12, 01 lip 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22302

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:14, 01 lip 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22302
Cudne róże

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies