Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Mgduska 09:17, 07 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dopiero co się człowiek otrząsnął po jednej relacji, a tu już następna
Pięęękny lipiec
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 11:27, 07 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Johanka77 napisał(a)


Kocham! ❤️

Chyba się powtarzam


powtarzaj się do woli cieszę się ,że Ci się podoba też lubię tą moją skarpę

Johanka77 napisał(a)


Hmmmm... mruczę sobie...

to 2 jeszcze takie mam




Urszulla napisał(a)


Madzia, piękne róże i wszystko inne zasłużyłaś na odpoczynek!!!


Ula
nowe nabytki wszystkie od Tantau : Eisvogel Nostalgie Edelrose,Voyage ( też Nostalgie-zresztą wszystkie -nie znam się na tych oznaczeniach -dopiero się uczę róż ),Wildberry i Soul .......przepiękne są -mam jeszcze ochotę na kilka ,a raczej kilkanaście ,ale będę sobie dawkować je

odpoczywam -w tym upale nie da się nic robić wchodzę do basenu z własnej woli niby tylko posprzątać ,ale i tak frajda się schłodzić
Buziaki
na nowej posadziłam te różyczki -muszę tą rabatę poszerzyć ,jak się ochłodzi i nabiorę chęci do działania ...



Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:30, 07 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Kasia1980 napisał(a)



przeglądam Wasze wątki, choć nie odpisuje za wiele (brak wiedzy -przynajmniej na razie)
lubię te Wasze skróty np.ŚŚki ????? ML, róża nn ( to chyba róża krzaczasta )




Kasiu zawsze możesz podpytać -każdy Ci odpowie ,a za niedługo te nasze skróty już Ci nie będą obce
ŚŚ -świdośliwa
ML -miskant Morning Light
róża nn -to po prostu niewiadomo jaka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:35, 07 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Basieksp napisał(a)
Jest i piesia, jak zawsze chętna do zabawy piękne widoki


Basiu
Piesia nauczyła się wskakiwać do basenu-do tej pory zdarzało się sporadycznie ,bo się bała i teraz trzeba ją do domu zamykać ,jak chcemy się pokąpać -bo drze pysk i nas ratuje co chwilę

basia3012 napisał(a)
Z tym cykaniem zdjęć w tych samych miejscach to też tak mam. Dlatego zdjęcia kogoś innego pokazują troche inne odbicie ogrodu.
Wilczy lipcowy cudny. Zaczynają lilie już kwitnąć, najwcześniej te pomarańczowe. Wszystkie rabaty pięknie skomponowane. Tylko rosnąć.


Basiu dziękuję bardzo lubię takie spojrzenie innych na mój ogród dziewczyny piękne zdjęcia zrobiły ,niektóre ,to aż za piękne
mój ogród jakiś ładniejszy na fotkach niż na żywo

Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu prześliczny masz ten swój lipcowy ogród uwielbiam

Wiola
cieszę się ,że Ci się u mnie podoba ,pomimo ,że zupełnie inny niż Twój
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:00, 07 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
inka74 napisał(a)
Powiem w skrócie - relacja mojej imienniczki normalnie wywołała banana na mojej twarzy - masz kobieto talent pisarski. Zdjęciami się zachwycam i wrócę raz jeszcze wieczorem. Inne spojrzenie, inne oko za obiektywem pokazuje nowe elementy, połączenia, smaczki. Delektuję się i nie dziwię się, że tyle czasu razem spędziłyście )


Iwonka
Twoja immienniczka powinna zmienić zawód -świetnie jej wychodzą te opisy -sama do nich wracałam po kilka razy ja niestety umysł raczej ścisły i nie umiem tak opisywać ogrodów i roślin
......dlatego zawsze mam zagwozdkę co pisać w innych wątkach ,jak wszystko mi się podoba

Gosiek33 napisał(a)



zgadza się to trojeść bulwiasta

liatry marzenie moje, szkoda, że mnie nie lubią, za to uwielbiają Twój ogród


macierzanka niesamowita, co to za odmiana?


Gosiu na skalniaku powinno być 8 liatrii-tyle podzieliłam -a niestety widzę tylko 2 -więc też niestety u mnie giną -pewnie jakieś nornice wyżarły

macierzana niestety nie wiem co to za odmiana -rośnie jak głupia
przyjedz w odwiedziny ,to z chęcią się nią podzielę
niestety pomiędzy ścieżkami nie bardzo rośnie -za dużo tam betonu



Alija napisał(a)


Twój lipcowy ogród zachwycający. Rośliny pięknie się rozrosły.
Przyglądam się penstemonom. Nigdy nie miałam ich u siebie, u Ciebie wyglądają świetnie z trawami.
Coraz bardziej mi się podobają.


Alicja dziękuję ja je bardzo lubię -kiedyś je ścinałam po kwitnieniu ,dopóki mi Aga Abiko nie pokazała ,jak pięknie wyglądają przekwitnięte -jedyny minus ,albo plus -sieją się na potęgę -nie zawsze tam ,gdzie chcę -ale już mi to pasuje -bo na nowej części mam jeszcze sporo miejsca na bylinki


KasiaBawaria napisał(a)
Juz ci kwitna jezowki?Piekne penstemony, musze u siebie ich dosadzic.I cudne jarzmianki, tez je uwielbiam


Kasiu zaczynają ale niestety bardzo dużo mi zaginęło gdzieś po drodze -cała ta rabata miała chyba 15 jeżówek pomarańczowych,białych i limonkowych ,a widzę dosłownie ze 3sztuki -szkoda mi ich .....


Penstemony się sieją mocno -już im nie zabraniam tego ,bo są cudne
a ja podosadzałam ostrogowców i mam nadzieję ,że też będą się siać -bo ta twoja rababata z nimi jest obłędna

jarzmianki chcę jeszcze te ciemno- różowe dokupić
jak tam Edi ? czytałam o problemach skórnych -zaraz lecę doczytać ,czy już mu lepiej
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:03, 07 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Mgduska napisał(a)
Dopiero co się człowiek otrząsnął po jednej relacji, a tu już następna
Pięęękny lipiec


Magda u Ciebie też piękny oglądałam na telefonie ,ale wrócę jeszcze raz na dużym pooglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
hankaandrus_44 14:08, 07 lip 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ten przedostatni fragment ogrodu szykuje się na bycie angielskim! Niech no tylko rośliny wystrzelą w górę. I na końcu zwieńczenie osi widokowej by się przydało. A może już coś rośnie? Powodzenia.


Ja mam ogródek podzielony na pokoje, i nie mam takiej przestrzeni jak u Ciebie, ale mi Twóje założenie bardzo się podoba.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gosialuk 19:00, 07 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5269
Madzia same zachwyty tu czytam i ja się do nich dołączam.
Ciekawa jestem tej róży Soul, kupiłabym ją jesienią, ale nie było już na stanie w szkółce gdzie zamawiałam. Będę podglądać u ciebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
AgaCzek 21:32, 07 lip 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
No nie - jaki trawniczek - muszę pokazać mężowi by wiedział do jakiego ma dążyć a penstemony uwielbiam!
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
ajka 23:11, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4003
Znów się zachwycam, nie będę cytować zdjęć, bo co jedno to ładniejsze.

Penstemona nie znałam, fajna bylinka, zapiszę sobie
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies