Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze jest gorzej niż źle…

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze jest gorzej niż źle…

Gardenarium 08:27, 29 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Macie rację, oczywiście jakieś szybkie i pochopne działania z nasadzeniami nie mają sensu, jedyny sens jest w sprzątaniu. A zima jest na planowanie prac i rozłożenie wszystkiego w czasie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Niage 12:17, 29 paź 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
gardenarium napisał(a)
Macie rację, oczywiście jakieś szybkie i pochopne działania z nasadzeniami nie mają sensu, jedyny sens jest w sprzątaniu. A zima jest na planowanie prac i rozłożenie wszystkiego w czasie.


W 100% zgadzam się z Danusią, najważniejsze, to zrobić teraz jesienią porządek. Zimą będzie czas na planowanie prac i nasadzeń wiosennych. Witaj Saro
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
ell 12:27, 29 paź 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Ja też się witam i powiem, że masz fajne pole do popisu. Zaczniesz spokojnie na wiosnę z nowymi nasadzeniami, a teraz siadaj do rysunków i planów.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Kaisia 12:31, 29 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Witaj Saro, masz duże pole do popisu, sporo do zrobienia, ale jaki potencjał.
Zobaczysz w przyszłym roku jesienią nie poznasz tej działki a obecne zdjęcia będą fajnym porównaniem tego co już zrobiłaś.
Tworzenie ogrodu jest bardzo fajnym okresem chociaż trudnym, wszystko zależy od tego jakimi środkami finansowymi do wydania na ogród dysponujesz, bo przecież wiadomo, że z odpowiednią ekipą zrobisz go w krótkim czasie. Nie wszystkich jednak stać na taki luksus.
Na szczęście samemu też można wiele zrobić, chęci najbardziej potrzebne, no i oczywiście plan na który masz czas bo zima idzie .
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
sara26 19:30, 30 paź 2011


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 34
Dziękuję kochani za tak miłe przyjęcie. Naprawdę zdaję sobie sprawę z tego jak dużo pracy przede mną a nie bardzo mogę liczyć na jakąkolwiek męską pomoc. Ale dam radę w końcu jestem kobietą.
Te krzaki do wykarczowania to niestety sąsiadów,dwie puste działki po obu stronach mojej, gdzie królują chwasty i ciągle włażący mi do ogródka bez. Nie wiem jak sobie z nim poradzić. Jutro wielkie sprzątanie wykorzystam długi weekend.
____________________
Kobieta potrafi to samo co mężczyzna, poza obsikaniem muru na stojąco
sara26 19:35, 30 paź 2011


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 34
BEATA_S napisał(a)

Piękny ten malutki domek, kto w nim mieszka? Fajny wiatrak i jakiś korzeń obok z pewnością będą fajnymi dodatkami w ogrodzie.Najważniejsze to to, żebys zdecydowała jak ma wyglądac Twój ogród, które rośliny lubisz, z czym dobrze się czujesz. Pozdrawiam

Ten domek i wiatrak to prezent od mojego prawie 90 - letniego dziadka nie sposób było nie przyjąć. Moje kociaki uwielbiają się tam zaszywać Właśnie tam chciałabym zrobić malutki zakątek. Mam nawet plan, który w wolnej chwili tutaj pokażę.
Postaram się też jak najszybciej wyrysować plan działki.
Pozdrawiam serdecznie.

ewaglen mieszkamy bardzo blisko siebie
____________________
Kobieta potrafi to samo co mężczyzna, poza obsikaniem muru na stojąco
Gardenarium 20:52, 30 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znam Rudkę, czyżby to tam i Chełm też, robiłam dwa projekty na ten teren
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 21:04, 30 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Saro, rób spokojnie porządki, a nasadzenia poczekają do wiosny
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:04, 30 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dubelek, no to będzie klonik jesienny
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
sara26 18:00, 31 paź 2011


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 34
Wstawiam "plan" mojej działki ok 80 m długości i 40 szerokości. Tak szybciutko narysowany. Pomiędzy budynkiem gospodarczym a domem jest ponad 30 m a propo klonu zapomniałam o moim w prawym rogu koło budynku gospodarczego
a tutaj wizja zagospodarowania terenu przed domkiem tak na marginesie pokolorowana przez mojego synka

Wywiozłam dzisiaj 17 taczek liści i innych rzeczy. Padam z nóg ale widoki cieszą

monteverde chciałabym taki klonik
____________________
Kobieta potrafi to samo co mężczyzna, poza obsikaniem muru na stojąco
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies