Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 19:28, 10 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Wczoraj podczas zakupów pewna znajoma gratulowała mi nagrania programu w moim ogrodzie. Byłam zdziwiona, nie widziałyśmy się bardzo długo. Ja już o tym zapomniałam, bo rok temu był nagrywany u mnie Rok w ogrodzie extra. Właśnie sobie powspominałam. Może ktoś jeszcze zechce zobaczyć?

https://vod.tvp.pl/video/rok-w-ogrodzie,26122020-extra,51198520
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
hankaandrus_44 21:26, 10 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Dziękuję, Dorotko. Oczywiście, że obejrze jeszcze raz z wielką przyjemnością. Pozdrawiam
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mirka 21:57, 10 gru 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ja obejrzałam jeszcze raz i jestem zachwycona twoim ogrodem .
Dorotko beze zrobiłam jeszcze nigdy mi tak pyszna chrupiąca nie wyszła.Sernik też już piekłam domownikom smakował.
Dzięki za przepisy
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Alija 12:04, 12 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Dorota321 napisał(a)
Ślicznie dziękuję i zostawiam świąteczne pierniki.






Dorotko, przepiękne dekoracje, a pierniki to, jak dla mnie po prostu mistrzostwo świata.
Dzięki za link, z przyjemnością obejrzałam program o Twoim ogrodzie. Szkoda tylko, że nie pokazali go latem, a może zrobią "dokrętkę"??? Chociaż u Ciebie pięknie o każdej porze, a te dekoracje super.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dorota321 12:36, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
hankaandrus_44 napisał(a)
Dziękuję, Dorotko. Oczywiście, że obejrze jeszcze raz z wielką przyjemnością. Pozdrawiam
Miło mi Haniu, że zaglądasz.
Pozdrawiam przedświątecznie.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 12:39, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Mirka napisał(a)
Ja obejrzałam jeszcze raz i jestem zachwycona twoim ogrodem .
Dorotko beze zrobiłam jeszcze nigdy mi tak pyszna chrupiąca nie wyszła.Sernik też już piekłam domownikom smakował.
Dzięki za przepisy
Dziękuję
Bardzo się cieszę, że i u Ciebie sprawdziły się przepisy z których ja korzystam.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 12:45, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Alija napisał(a)


Dorotko, przepiękne dekoracje, a pierniki to, jak dla mnie po prostu mistrzostwo świata.
Dzięki za link, z przyjemnością obejrzałam program o Twoim ogrodzie. Szkoda tylko, że nie pokazali go latem, a może zrobią "dokrętkę"??? Chociaż u Ciebie pięknie o każdej porze, a te dekoracje super.
Pozdrawiam serdecznie.
Dziękuję za miłe słowa o ogrodzie i piernikach. Nie będzie żadnej dokrętki, jest tyle innych pięknych ogrodów.
Pozdrawiam przedświątecznie.


Taki mam widok jak siedzę przed komputerem.




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
malgorzataka... 12:46, 12 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Oooo Doroto jaka śliczna girlanda--jestem ciekawa tych sznureczków na których wiszą szyszki-a o jakiej bezie rozmawiacie--ja też chcę przepis ,jest tu gdzieś?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 13:09, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10210
Z przyjemnością sobie obejrzałam i przypomniałam ten odcinek u Ciebie i pewnie jeszcze raz sobie go obejrzę, tyle fajnych, ciekawych pomysłów
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 14:57, 12 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Świąteczne okno, bardzo ładne. Muszę się zabrać za ozdoby, mam nadzieję po niedzieli, na razie nie mam czasu.
A wracając do Twojego ogrodu to szkoda, zobaczyć go w letniej odsłonie byłoby super. Jest taki piękny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies