Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 17:38, 14 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
malgorzatakarpacz napisał(a)
Tą piernikową wioską dałaś czadu--zdolniacho--wielki szacun.
Dziękuję chyba ostatni rok bawiłam się w taką wioskę z piernikami.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
ElzbietaFranka 22:16, 14 gru 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Oj Dorotka znowu wpadłam w kompleks. Tyle tego narobiłaś. I takie piękne dekoracje. Bardzo mi się podoba. To okno z szyszkami jest bardzo dekoracyjne.

A dlaczego piszesz, że ostatni rok się bawisz w wioskę piernikowa.
Co prawda jest bardzo pracochłonna, ale jak się relaksujesz to warto dalej się bawić. Może coś innego wymyślisz. Ja to mam pustostan w wymyślaniu. Inna sprawwy, że mi się nie chce.
Moje lata w świątecznych wypiekach już minęły.

Adresy w porządku cieszę się, że się udało. Prawdę mówiąc też bym miała kłopot teraz z założeniem adresu drugiego wątku.

Pozdrawiam Dorotko i zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
SlonecznyOgrod 11:33, 16 gru 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No fajnie, że jesteś Dorotko
Przez jakiś czas Twój podpis nie był aktywny, martwiłam się dlaczego tak...

Wioska pierniczkowa cudo nad cudami i te dziadki do orzechów z piernika, jeszcze nie widziałam żeby ktoś tak zrobił, no mistrzostwo!
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Dorota321 16:48, 16 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
ElzbietaFranka napisał(a)
Oj Dorotka znowu wpadłam w kompleks. Tyle tego narobiłaś. I takie piękne dekoracje. Bardzo mi się podoba. To okno z szyszkami jest bardzo dekoracyjne.

A dlaczego piszesz, że ostatni rok się bawisz w wioskę piernikowa.
Co prawda jest bardzo pracochłonna, ale jak się relaksujesz to warto dalej się bawić. Może coś innego wymyślisz. Ja to mam pustostan w wymyślaniu. Inna sprawwy, że mi się nie chce.
Moje lata w świątecznych wypiekach już minęły.

Adresy w porządku cieszę się, że się udało. Prawdę mówiąc też bym miała kłopot teraz z założeniem adresu drugiego wątku.

Pozdrawiam Dorotko i zdrowia życzę.
Dziękuję za tyle miłych słów, lubię oderwać oczy od komputera i widzieć świąteczne dekoracje.

Wioska piernikowa jest bardzo pracochłonna. Wczoraj był mój dwuletni wnuk, synowa żartowała że powinnam przed tą wioską płot nie do pokonania dla Leosia postawić. Miała rację wszystko mu było potrzebne, a najbardziej pociąg z torami. Pozostałe elementy też musiał dotknąć, a że przy okazji strącił 2 domki, koniki i renifery to już inna sprawa. Ja się nie gniewam, liczyłam się z tym. Jednak widok zafascynowanych oczek dwulatka był bezcenny. Później przez godzinę bawiliśmy się tym pociągiem, dobrze że w końcu siadły baterie, bo nie można go było wyłączyć bo dziecko tak dobrze się bawiło z dziadkami. Jeszcze długo mi w głowie huczało od stukotu tej kolejki.
Na biurku przy dekoracji okiennej też długo siedział, wszystkie elementy ściągnął na biurko i fajnie się bawił. Ja jestem taką babcią co wnukom na bardzo wiele pozwala, bo babcie są od rozpieszczania wnuków.

Dziękuję za życzenia i też życzę zdrowia, sił i czasu na wszystko.




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 16:58, 16 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
SlonecznyOgrod napisał(a)
No fajnie, że jesteś Dorotko
Przez jakiś czas Twój podpis nie był aktywny, martwiłam się dlaczego tak...

Wioska pierniczkowa cudo nad cudami i te dziadki do orzechów z piernika, jeszcze nie widziałam żeby ktoś tak zrobił, no mistrzostwo!
Nic nie dawało się zrobić, nie mogłam się zalogować w końcu założyłam drugą część z pomocą Danusi , która połączyła oba wątki przy podpisie.
Miło mi, że piernikowa wioska się spodobała
Do pieczenia dziadków do orzechów zamówiłam w internecie foremkę silikonową i to w niej odciskam wzór na dziadka z ciasta na domki piernikowe.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
kasiek 15:03, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Raju jakie cuda piernikowe, nie byłabym w stanie zjeść tylko gapiła bym się na nie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
hankaandrus_44 15:19, 18 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Dzisiaj u Ciebie posiedzę przy takich pięknych ozdobach! U mnie minimalizm, jakieś
gwiazdy w kuchni i świąteczna firaneczka.
Jak dojedzie choinka to jeszcze coś wymyślę.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dorota321 17:08, 18 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
kasiek napisał(a)
Raju jakie cuda piernikowe, nie byłabym w stanie zjeść tylko gapiła bym się na nie
Moi wnukowie nie mają oporów, żeby coś sobie skubnąć. Pomimo tego, że pierniki leżą na stole, to te z wioski mówią że lepsze. Ja im wierzę...... też dawno temu byłam dzieckiem i wiadomo, że to co zakazane jest najlepsze.





____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 17:15, 18 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
hankaandrus_44 napisał(a)
Dzisiaj u Ciebie posiedzę przy takich pięknych ozdobach! U mnie minimalizm, jakieś
gwiazdy w kuchni i świąteczna firaneczka.
Jak dojedzie choinka to jeszcze coś wymyślę.
Haniu u mnie na minimalizm nie można liczyć, wiecznie coś dostawiam. Ozdób mam bardzo dużo, nagromadziło się tego przez lata.
Zostawiam pierniczki na poczęstunek.






____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
hankaandrus_44 17:18, 18 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Dziękuję, jest bardzo miło!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies