Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

anula_wn 13:46, 18 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sylwia, niezależnie od pory roku czy dnia masz ślicznie
a zmrożony ogród w słońcu - bajka !

co do zimy to ja lubię , taką ze śniegiem , mrozem i słońcem, ale trwa za długo... należy wyjeżdżac do ciepełka w srodku zimy podładowac akumulatory!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Syla 13:53, 18 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tak Aniu zima ze słońcem i mrozikiem tak do -3 i wtedy wszystko jest do zaakceptowania
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:59, 18 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zastanawiam się czy można jeszcze stosować opryski w ogrodzie ??? Choćby np. wypatrzyłam mączliki , lub też nadal mam mączniaka na klonie .........
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 14:07, 18 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Możesz, na mączniaka możesz ale musi być dodatnia temperatura, popryskaj ziemię też. Mączliki to owady - chyba nie ma sensu teraz. Ale to moja wersja - w sumie nie powinnam się wypowiadać, bo mi z opryskami nie po drodze jest (chociaż teraz właśnie mogłabym pryskać, bo pszczoły nie mają już oblotów).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Syla 14:17, 18 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczelarnia napisał(a)
Możesz, na mączniaka możesz ale musi być dodatnia temperatura, popryskaj ziemię też. Mączliki to owady - chyba nie ma sensu teraz. Ale to moja wersja - w sumie nie powinnam się wypowiadać, bo mi z opryskami nie po drodze jest (chociaż teraz właśnie mogłabym pryskać, bo pszczoły nie mają już oblotów).


Dziękuję Pszczółko za odpowiedź ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Kaisia 15:03, 18 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Sylwia fajne, zdjęcia zmrożonego ogrodu, mają wiele uroku. Ale no co ty w piżamie .... Chcesz się rozchorować
Chociaż ja czasem na piżamkę kurtkę, szalik , ciepłe buciki i do ogrodu na mały spacerek naładować akumulatorki na cały dzień.

Muszę jeszcze raz popatrzeć na proces tworzenia Twojego ogrodu, bardzo mi się podoba to co powstało.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Syla 16:37, 18 paź 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kaisia napisał(a)
Sylwia fajne, zdjęcia zmrożonego ogrodu, mają wiele uroku. Ale no co ty w piżamie .... Chcesz się rozchorować
Chociaż ja czasem na piżamkę kurtkę, szalik , ciepłe buciki i do ogrodu na mały spacerek naładować akumulatorki na cały dzień.

Muszę jeszcze raz popatrzeć na proces tworzenia Twojego ogrodu, bardzo mi się podoba to co powstało.


No ja również miałam kurtkę i gumiaki Dziękuję za miłe słowa ..... zapraszam . W planie mam zrobić podsumowanie prac w tym sezonie ale najpierw muszę uporać się jeszcze z paroma sprawami Miłego oglądania ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Lena 19:53, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Oj to ja lepsza jestem , bo biegałam w samych "japonkach" i boso!!! Ależ mi trawka trzeszczała pod stopami Swetr był i portki po kolana ..hihihi
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Sebek 19:57, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pójdę boso Pójdę boso
NO ALE NIE PO ZMROŻONEJ ZIEMI
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Lena 19:58, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
A czemuż , kiej to takie zdrowe???
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies