Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 22:05, 26 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
baraga1904 napisał(a)
ja tu jednak wyczuwam talent i profesjonalizm...co widac na załaczonych obrazkach od 1-szej stronki...


Bardzo dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
popcorn 22:06, 26 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Syla napisał(a)

Ojej, chyba nie odważyłabym się ich tak pociachać! Ja ciagle odwagi nie mam...
A co będzie pod nimi - jako okrywowe? Czy zwirek/kora? Koloru bym tu dodala
Te rabate masz w projekcie?
pozdrawiam!!


Dawno temu coś tam nabazgroliłam i według tego sadzę.... Ta rabata jeszcze nie skończona, wymaga jeszcze trochę mojego wysiłku no i przede wszystkim pozostałych roślin. Będą kolory kulasy okrunie się skurczyły ale musiałam je na początku drastyczniej potraktować, potem będzie już tylko lepiej


Fajnie że kolor będzie! Cisy uwielbiają cięcia, ale ja się ciągle boję... hortensji na wiosnę nie przycięłam (bukietowej Limelight) i straszą takie patyki z listkiem i kwiatkiem na końcu... a byłaby bujna i puściłaby coś od korzenia... mam za swoje... podziwiam że się nie boisz!!

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 22:10, 26 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No cudnie ta rabata wygląda - chcesz oszałamiać wejściem gości i robisz to coraz lepiej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 22:34, 26 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla cięcie stoźka i kul mistrzowskie!
A powiedz dlaczgo chirurg sie niepokoi ??? czy ja mam dobre skojarzenia? Czy trafiłam kulą w płot???
A Ty energetyczna dziewczyna jesteś i pershing
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 22:34, 26 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
No cudnie ta rabata wygląda - chcesz oszałamiać wejściem gości i robisz to coraz lepiej


Seba wiem , że chcesz być miły za co dziękuję , ale ona na razie tylko straszy mam nadzieję , że nasze szkółki trochę się rozszaleją i posprowadzają jakieś fajne roślinki bo na razie ogromniasta pustka aż nie do wiary ..... Nie ma co kupić fajnego ..... Jutro malusie korekty , bo jedną kulkę muszę przesunąć delikatnie i jedną jeszcze w cięciu poprawić ..... Na zdjęciu wszystko wyszło , ale mama przyniosła mi placucha z owocami i nie mogłam się oprzeć
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
anna_studio 22:43, 26 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Syla, cieszę się, że mogłam Cię spotkać mam niedosyt rozmowy... tyle się działo...
Jesteś bardzo sympatyczną osobą. Pozdrawiam...
Widzę, że działasz...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
alinak 22:43, 26 cze 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
oooo sama sie opchałam dzisiaj plackiem z truskawkami , aż mnie zgaga piecze .
dobry sposób na obcinanie kulek .....ręczniczki.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Syla 22:51, 26 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Syla cięcie stoźka i kul mistrzowskie!
A powiedz dlaczgo chirurg sie niepokoi ??? czy ja mam dobre skojarzenia? Czy trafiłam kulą w płot???
A Ty energetyczna dziewczyna jesteś i pershing


Za długo utrzymywał się ból , ale już wszystko ok .... po spotkaniu u Ciebie wszelkie bolączki zniknęły ....
Zastanów się nad tymi trawkami w miejscu o którym rozmawiałyśmy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:54, 26 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
anna_studio napisał(a)
Syla, cieszę się, że mogłam Cię spotkać mam niedosyt rozmowy... tyle się działo...
Jesteś bardzo sympatyczną osobą. Pozdrawiam...
Widzę, że działasz...


Urocza i sympatyczna Aniu ja również ubolewam , że czas tak szybko upłynął ..... Wszystko jednak da się nadrobić Działam bo rośliny już protestują w donicach buziolek
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 22:54, 26 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia to miejsce już przesądzone, ale zanim M zrobi obrzeże to mi trawy uschną. A te trawki podobne do frosted curls więc je z końskim ogonem zamienię , na razie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies