Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

dziatjustyna 09:13, 29 cze 2012


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 166
Syla mam pytanie co masz pod korą samą ziemię czy czymś wyłożone .
____________________
Ogród Justyny
Celina 09:16, 29 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Byłam tutaj nie dawno!! a Ty tyle zrobiłaś ! Cudnie wygladają te lawendy Sylwia a takie duze kupiłaś ,czy są przesadzone z innego miejsca? bardzo mi sie podoba ! BARDZO! zapisuje i ściągam pomysł do siebie!
____________________
Celina - Moje poletko
popcorn 09:17, 29 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia - mistrzowska robota! Cudnie!!
____________________
Mój nowy ogródek
Celina 09:20, 29 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
AAA!! i jeszcze 800 stronek naprztykałaś gratulacje i niech Anabell rośnie na potęgę

____________________
Celina - Moje poletko
Syla 10:21, 29 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bogdzia - bardzo dziękuję za odwiedziny ..... Spadek terenu posiada jedak swoje walory Natomiast dążę jednak do osłonięcia się z każdej możliwej strony z różnych przyczyn Dużym plusem spadku terenu jest to , że pomimo osłonięcia wysokimi roślinami , nie zasłonię sobie jednak panoramy lasu !!! pozdrawiam

Seba - wiem , że hortensje poszybują , tego na zjęciu nie widać ale mam tam jeszcze cztery wolne luki dosyć znaczne , choć Twoja sugestia warta zastanowienie dlatego jeszcze się wstrzymam , bo jak się skulę w tym miejscu kiedyś do plewienia to już mnie nikt nie znajdzie .... hmmm może to i dobry pomysł ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:32, 29 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joasia - bardzo lubię to swoje grzebanie w ziemi .... i kto by pomyślał , że tak mi się kiedyś odmieni Jak wspomnę sobie prośby mamy o wyplewienie kawalątka ..... o rany foch i plewienie byle jak .... a teraz ..... teraz to robię z ogromną przyjemnością ..... To mi dostarcza niesamowitej energii i przyjemności .... a jeszcze jak chwalą oooo !!! to matko i córko pozdrawiam

Aniu Monteverde - róża cudna ..... dziękuję ..... pomyślę w zimie nad gatunkami i kolorami .... miejsca w głowie już są

Justyna - nie mam w ogrodzie agrowłókniny .... sory jedynie pod żwirkiem w kole gdzie stoi huśtawka

Celinka - tę lawendę kupowałam w ubiegłym sezonie dosyć spore sadzonki , przyjęły się od razu były w tym miejscu posadzone .... teraz jedynie wykopałam je , podniosłam rabatę nasypując ziemi i ponownie posadziłam .... Mam nadzieję , że im nie zaszkodziłam i pięknie się przyjmą ..... Część z nich tj ostatni rządek będzie przesadzany w inne miejsce na wiosnę , tu na razie dorastają dziękuję za kwiatucha

Karolina - fajnie , że się podoba ....powiem nieskromnie , że mnie również






____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monitka 10:32, 29 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Syla napisał(a)





Syla ale bossskie widoki u Ciebie normalnie napatrzeć się nie mogę

Co to za drzewko rośnie w narożniku?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
TheMagda 10:35, 29 cze 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Sylwiu masz tak nieprawdopodobnie piękny ogród, że grzechem jest cokolwiek poprawiać. A jednak każda zmiana to trafienie w punkt!! SERDECZNIE GRATULUJĘ i tak cichutko zazdroszczę
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Syla 11:02, 29 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monitka napisał(a)






Syla ale bossskie widoki u Ciebie normalnie napatrzeć się nie mogę

Co to za drzewko rośnie w narożniku?


Moniko to klon pospolity Royal Red .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:07, 29 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Madzioskoczek napisał(a)
Sylwiu masz tak nieprawdopodobnie piękny ogród, że grzechem jest cokolwiek poprawiać. A jednak każda zmiana to trafienie w punkt!! SERDECZNIE GRATULUJĘ i tak cichutko zazdroszczę


Dziękuję za odwiedziny i komplementa a to dla Ciebie na szczęście abyś prędziutko mogła zrealizować swoje marzenia ogrodowe u siebie



nie mam z trąbą do góry



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies