Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skandynawia po krzyżacku 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Skandynawia po krzyżacku 2

malgorzataka... 14:29, 24 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Anno -pozwolisz że sie wtrącę ta bylina co to Ci nazwa uleciała to tojeść orszelinowa jest.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Anusia2 14:35, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239




____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Anusia2 14:48, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
malgorzatakarpacz napisał(a)
Anno -pozwolisz że sie wtrącę ta bylina co to Ci nazwa uleciała to tojeść orszelinowa jest.


Dziękuję jeszcze raz kochana za tak szybką podpowiedz. Na Mazurach bywamy średnio co dwa lata. Tak jak pisałam u Ciebie w wątku przywiozłam ją z Marcinkowa pod Mrągowem. Mój mąż marzy o działce w okolicy Wielkich Jezior ale to raczej pozostanie w sferze marzeń.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
malgorzataka... 15:04, 24 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
No to jak ta średnia dwuletnia Wam wypadnie to nie tylko okolice Mragowa odwiedzajcie ,wpadnijcie w okolice Ełku tez piękne tereny--pokażę perełki.
Obecnie cena działek na Mazurach to jakis kosmos jest.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
jolanka 16:23, 24 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Oooo, nowy wątek założyłaś. Doczytałam o problemach z logowaniem, trochę szkoda ale dobrze, że zdecydowałaś się otworzyć nowy. Już sobie zaznaczam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anusia2 16:26, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Za każdym razem wybieramy inne miejsce i powoli kierujemy się w Twoje okolice. Obecnie cena wszystkiego jest powalająca.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Anusia2 16:31, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
jolanka napisał(a)
Oooo, nowy wątek założyłaś. Doczytałam o problemach z logowaniem, trochę szkoda ale dobrze, że zdecydowałaś się otworzyć nowy. Już sobie zaznaczam


Aniu witaj ja już zaznaczyłam wczoraj Twój wątek i miałam się wieczorkiem przywitać. Witaj w moich nowych progach
Mi też szkoda ale nic się nie dało zrobić. Zależało mi bardzo na ciągłości bo to taka historia powstawania mojego ogródka od początku.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
sylwia_slomc... 17:07, 24 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Anusia2 napisał(a)
Z moich zeszłorocznych nowości zakwitł mi taki gość. Zawsze zapominam jak ta roślina się nazywa. Właściwie rozrasta się w spore kępy. Potrzebuję czegoś takiego w przed ogródku.
Z astrów to jeszcze poluję na Boltonię.


tojeść orszelinowata kacze dzioby
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mirkaka 10:34, 25 sty 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
sylwia_slomczewska napisał(a)

tojeść orszelinowata kacze dzioby


Chyba raczej gęsie szyje Sylwia
Ja taką nazwę słyszałam, ale może się mylę
Witaj Anusia
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
olciamanolcia 11:59, 25 sty 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6997
Anusia2 napisał(a)
Z moich zeszłorocznych nowości zakwitł mi taki gość. Zawsze zapominam jak ta roślina się nazywa. Właściwie rozrasta się w spore kępy. Potrzebuję czegoś takiego w przed ogródku.
Z astrów to jeszcze poluję na Boltonię.



Też mam tojeść orszelinową … piękną roślina lecz bardzo ekspansywna . Tworzy kłącza podziemnej bardzo mocno się rozrasta i ciężko się jej pozbyć. Rosła u mnie w rabacie z trzcinnikami ale przesadziłam ją w zupełnie inne miejsce. Mimo przekopania gruntu dalej wyrasta
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies