Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Kasipod

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Kasipod

Kasiapod 21:22, 02 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Basieksp napisał(a)
Ooo bardzo lubię te goździki, ładnie kwitną i pachną
Kupiłam tylko 4 szt i z zamiarem posadzenia do donic na zewnątrz Ale chyba dokupie więcej i posadzę z kostrzewą siwą na rabatę, bo ładnie współgrają ze sobą
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiek 18:34, 06 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gozdziki cudneLubie ich zapach, niestety u mnie rosnac nie chcialy Bede zagladac do Ciebie na gozdzikowy spektakl
____________________
Bawarka
Kasiapod 20:45, 06 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Kasiek napisał(a)
Gozdziki cudneLubie ich zapach, niestety u mnie rosnac nie chcialy Bede zagladac do Ciebie na gozdzikowy spektakl

Witaj Kasiu i zapraszam Na ogrodowisku jestem od niedawna, narazie podglądam, czytam i podziwiam wypielegnowane ogrody forumowiczek U siebie zaczęłam już coś działać, ale niestety pogoda nie pozwala, jak nie wieje wiatr to strasznie zimno. Ale mam nadzieje że w końcu przyjdzie prawdziwa wiosna i zacznę konkretne prace ogrodowe, bo rośliny czekaja na posadzenie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiek 00:22, 09 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasiapod napisał(a)

Witaj Kasiu i zapraszam Na ogrodowisku jestem od niedawna, narazie podglądam, czytam i podziwiam wypielegnowane ogrody forumowiczek U siebie zaczęłam już coś działać, ale niestety pogoda nie pozwala, jak nie wieje wiatr to strasznie zimno. Ale mam nadzieje że w końcu przyjdzie prawdziwa wiosna i zacznę konkretne prace ogrodowe, bo rośliny czekaja na posadzenie


Lubie imie Kasia
Jeszcze chwilka i zrobi sie cieplo...U mnie halny ale cieply, na przemian z deszczem. Jutro jeszcze wieksze opady ale za to w niedziele, ma byc juz ladnie. I to cieszy
Ruszymy do ogrodow
____________________
Bawarka
Kasiapod 21:33, 14 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Nareszcie pogoda się zrobiła i ogrodowo zaczęło się dziać. Rozplenice, rozchodniki i lawenda posadzone. Przyjechała kora w ilości 40 worków po 80 litrów i rozłożona w przedogródku przez 2 popołudnia. Kręgosłup boli, ale co tam najważniejsze że robota zrobiona. Brakuje trawki, czekam cierpliwie.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
LIDKA 22:01, 14 kwi 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
Kasia dobrze ze działasz. Foty poproszę
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Kasiapod 22:09, 14 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
LIDKA napisał(a)
Kasia dobrze ze działasz. Foty poproszę
Lidzia, foty będą kończyłam jak było już ciemno. A wcześniej oczywiście zapomniałam cyknąć fotki.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Nowa12 22:54, 14 kwi 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasiapod napisał(a)
Nareszcie pogoda się zrobiła i ogrodowo zaczęło się dziać. Rozplenice, rozchodniki i lawenda posadzone. Przyjechała kora w ilości 40 worków po 80 litrów i rozłożona w przedogródku przez 2 popołudnia. Kręgosłup boli, ale co tam najważniejsze że robota zrobiona. Brakuje trawki, czekam cierpliwie.


Mnie też czeka taka sama robota i kombinuję jak to jakoś metodycznie zrobić żeby się nie narobić . Bo zawsze korę na kolanach rozgarniam ale to nie jest dobre rozwiązanie . Ja mam ze 20 worków więc i tak mniej niż ty .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiapod 08:23, 15 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Nowa12 napisał(a)


Mnie też czeka taka sama robota i kombinuję jak to jakoś metodycznie zrobić żeby się nie narobić . Bo zawsze korę na kolanach rozgarniam ale to nie jest dobre rozwiązanie . Ja mam ze 20 worków więc i tak mniej niż ty .
Aga ja rozkładałam korę na kucyka Ale za nim to nastąpiło, to wykopałam część krzewów, zerwałam darń ze ścieżki i przekopałam przedogródek To była ciężka praca. Dlatego jak dla mnie rozkładanie kory to sama przyjemność Uwielbiam ten efekt końcowy po rozłożeniu kory na rabatach. Aaaaa! w kolejce czekają kolejne rabaty. Pozdrawiam
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 22:34, 15 kwi 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Miałam dzisiaj zrobić fotki z moich pac, niestety ciągle pada
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies