Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 12:24, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
vita napisał(a)
Nowy wątek Teraz mogę być na bieżąco. Ogród mały ma tę zaletę, że szybko go można odpucować na przykład przed wizytą gości. Ja teraz bardzo bym chciała mieć mały. Hosta i konwalnik w donicy? Ciekawy zestaw. U Ciebie pewnie nie ma problemu z zimowaniem donic na zewnątrz?


Tak Vito, nosiłam się z tym zamiarem już długo i wreszcie to zrobiłam
Tak, szybkie odpucowanie to moja specjalność Jednak chciałabym zmienić też trochę "twardej" architektury, a tu już jestem uzależniona od mojej drugiej połowy. Może w tym roku się uda.
Rabata no dig się robi. Nasiona do stratyfikacji już dawno wysiane. Teraz czekam na wiosnę

Z zimowaniem donic na zewnątrz problemów nie mam żadnych. Przebiśniegi już zaczęły kwitnąć. Jest ciepło. Wczoraj 11 stopni.

Donica z konwalnikiem fajnie wygląda zimą, czyli teraz. Konwalnik w pełnej krasie W dwóch pozostałych donicach z hostami pustki. Jednak nie mogę tam dosadzić konwalnika, bo donice zbyt małe.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:26, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Monia81 napisał(a)
I ja trafiłam Ewuś dzięki Twoim radom niejeden ogród tutaj zyskał zjawiskowe rabaty zaznaczam wątek I oby ten sezon przyniósł wiele radości z ogrodniczkowania buziaki


Dziękuję serdecznie
Tobie również tego życzę. Masz teraz tak piękny ogród, że radość pewnie Cię przepełnia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Johanka77 12:27, 30 sty 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Anda napisał(a)


Hej Kobieto Szybkich Decyzji Cieszę się, że jesteś


____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Basieksp 12:28, 30 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Jestem i ja to, że rodzinka średnio się garnie do pracy ogrodowych, ma też swoje plusy, można robić wszystko po swojemu ja mam taką swobodę w ogrodzie syn i córka mówią, że to nasz ogród, nasze hobby, a my z mężem po swojemu sobie działamy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 12:28, 30 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Ja też na szczęście trafiłam. Wszystkiego dobrego w nowym sezonie ogrodowym i w nowym wątku.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Anda 12:28, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Wiolka5_7 napisał(a)
Jestem i ja
Ewcia piękny stworzyłaś ten swój ogród


Wiolu, bardzo się cieszę, że trafiłaś
Dziękuję, pracuję nad nim cały czas. Tylko powoli Za to Ty już możesz leżeć i pachnieć, i omiatać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
vita 12:39, 30 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Miałam pytać o warzywne rabaty, ale już nie miałam pewności, czy u Ciebie o nich czytałam. To będzie też dla mnie eksperyment. Gdzie umieściłaś warzywne rabaty? Wczoraj i ja ogarnęłam nasiona do stratyfikacji. 11 stopni, pomarzyć
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Anda 12:41, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Życzę nowemu wątkowi takiej popularności jaka się cieszył ten pierwszy. Z doświadczenia wiem, że fanatykowi ogrodnictwa w lekturze wątku nie przeszkadza ilość stron. Z pewnością pierwszy wątek nie odejdzie w zapomnienie.


Haniu i Ty tutaj, bardzo się cieszę
Pamiętam moje początki na forum i pochłaniane ilości ogrodowych wątków. To była często wspaniała lektura, często pełna śmiechu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:43, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Basieksp napisał(a)
Jestem i ja to, że rodzinka średnio się garnie do pracy ogrodowych, ma też swoje plusy, można robić wszystko po swojemu ja mam taką swobodę w ogrodzie syn i córka mówią, że to nasz ogród, nasze hobby, a my z mężem po swojemu sobie działamy


Basiu, jak miło, witaj kochana Rzeczywiście jest ten plus, że o wszystkim mogę decydować sama. Jedynie przy większych budowach jestem uzależniona od silniejszej połówki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:44, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Alija napisał(a)
Ja też na szczęście trafiłam. Wszystkiego dobrego w nowym sezonie ogrodowym i w nowym wątku.
Pozdrawiam.


Alicjo, cieszę się bardzo Nawzajem i również pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies