Konieczki
21:54, 21 cze 2026
Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 3093
Karol jesteś tytanem pracy.
Napiszesz co to za app do rozpoznawania ptaków? U nas w zaroślach też pełno uwielbiamy to.
Warzywniaka zazdroszczę i już... Ale w tym roku u mnie znowu karmię pieska ziemnego i czasu u mnie brak.
Napiszesz co to za app do rozpoznawania ptaków? U nas w zaroślach też pełno uwielbiamy to.
Warzywniaka zazdroszczę i już... Ale w tym roku u mnie znowu karmię pieska ziemnego i czasu u mnie brak.
____________________
Zielonym do góry... :)
Zielonym do góry... :)