Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

Roszponka 13:45, 16 wrz 2015

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
ele2001 napisał(a)
Jestem troche zawiedziony wyglądem ogrodu jeżówki kremowe prawie wyschły szałwia coś mi nie odbija chyba sięjej pozbęde a na jej miejsce posadze elate no nic koniec marudzenia o to aktualne fotki









Jejku jak pięknie, Przemku stworzyłeś coś fantastycznego. Tym bardziej godne podziwu, że wszystko zrobiłeś sam od projektu po wykonanie.
BRAWO!
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
Roszponka 13:50, 16 wrz 2015

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
ele2001 napisał(a)








A tutaj to mistrzostwo świata, po prostu przecudnie!!
Jak Ty to tak pięknie potrafisz zestawić.
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
ele2001 16:57, 16 wrz 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Renatko przede wszystkim Danuśiowe porady i ogrodowisko mnie ukierunkowałokiedyś podchodziłem do ogrodu bardziej kolekcjonersko teraz estetyka jest dla mnie ważna.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 16:59, 16 wrz 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Ja mam tam okrągłe kamienie jasne- są z odzysku więc brałem co dawali

Kuba napisał(a)
są zdjęcia! prawdziwa uczta dla oczu
widzę że u siebie masz i kanty i ekobordy
jeszcze zapytam o żwirek, czy to grys granitowy, też próbuję dobrać kolor żwirku do kostki
a jutro biorę się za odkurzanie kostki bo u mnie wdzędzie fruwa kora- wstyd mi a jak zobaczyłam Twój porządek to tym bardziej...

powtórzę raz jeszcze- piękny inspirujący ogród
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Karabela 18:15, 16 wrz 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Przemku co to za trawy na froncie za stozkami bukszpanowymi? Wysokie cienkie zielone. Dziękuję
____________________
Eksperymentarium
Flower1 18:29, 16 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ech znowu bezsenna noc bedzie po tym Twoim ogrodzie .Jak sie czlowiek napatrzy dostaje kompleksow , mam jeszcze pytanko : czy przy ciemnych zurawkach na froncie to berberysy? i jeszcze chcialam zapytac o trawki na ogrodzie z tyłu przy ciemnych zurawkach na obwodce co to za rodzaj ? dziekuje
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Edit 23:25, 16 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
ele2001 napisał(a)









Pięknie u Ciebie fantastyczne zestawienia roślin.....w moim guście
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
jula81 08:48, 17 wrz 2015


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769




Przemku, koniecznie powiedz/ pokaż nawet jesli masz zdjęcia/ jak strzyżesz bukszpany w stożek , mój stożek nie jest w tak ładnej ,pełniejszej formie . Czy masz jakąś miarę, formę do cięcia?
pozdr.
Ogród masz cudowny Często jestem u Ciebie , tylko się nie odzywam cicha wielbicielka Twojego ogrodu
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
MirellaB 03:28, 18 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152





Przemek taką spirale w takim połączeniu z berberysami i rozplenicą bym chciała u mnie w przedogródku identycznie jak u Ciebie.
Zastanawiam się tylko zanim rozplenica ruszy to czy coś wypełnia powierzchnię czy jest pusto?

Czy to są dwa rodzaje berberysów czy jakieś inne roślinki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 11:41, 18 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witam
pospacerowałam po Twoim ogrodzie - jest cudnie, zauroczyłam się, bardzo mi się podoba Będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies