Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

Kuba 18:56, 13 wrz 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
są zdjęcia! prawdziwa uczta dla oczu
widzę że u siebie masz i kanty i ekobordy
jeszcze zapytam o żwirek, czy to grys granitowy, też próbuję dobrać kolor żwirku do kostki
a jutro biorę się za odkurzanie kostki bo u mnie wdzędzie fruwa kora- wstyd mi a jak zobaczyłam Twój porządek to tym bardziej...

powtórzę raz jeszcze- piękny inspirujący ogród
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Flower1 19:10, 13 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
ele2001 napisał(a)
Madziu to Morning ligt - na zdjęciach ogród wygląda o niebo lepiej niż na żywo

Nie wierze pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
asica 19:35, 13 wrz 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
ele2001 napisał(a)
moją horti w tamtym roku przyciąłem równo z gruntem i wypuściła mocne pędy nie pokładały sie nawet po deszczu wygieły się trochę ale jak wyschły było ok w tym roku przyciąłem na 10 -15cm pędów jest więcej ale też jest sporo drobniejszych i te drobne się pokładaja w przyszłym roku znowu obetnę do samej ziemi..Kiedyś zresztą gdzieś wyczytałem że jeśli u drzewiastej wytniesz wszystko równo z gruntem to wypuści troche mniej pędów za to o wiele mocniejszych i kwiaty będą dużo większe i stwierdzam że to prawda..

Ciekawi mnie czy przez "równo z gruntem" rozumiesz to samo co ja. Musisz to pokazać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Karabela 19:38, 13 wrz 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Wow ale piekny ogród ! Jestem zachwycona, pozdrawiam
____________________
Eksperymentarium
ele2001 19:47, 13 wrz 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nie mam zdjęć ale zrobiłem dokładnie tak jak na filmie
https://www.youtube.com/watch?v=yY2TIP1Lni8


asica napisał(a)

Ciekawi mnie czy przez "równo z gruntem" rozumiesz to samo co ja. Musisz to pokazać.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Madzenka 19:52, 13 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zgodnie z terminologią Ogrodowiska zgubiłam szczękę w Twoim ogrodzie.... I teraz będe seplenić!
Pieknie!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
asica 20:15, 13 wrz 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
ele2001 napisał(a)
Nie mam zdjęć ale zrobiłem dokładnie tak jak na filmie
https://www.youtube.com/watch?v=yY2TIP1Lni8

Czyli rozumiemy tak samo . Kurcze chyba wypróbuję, ale nie na wszystkich
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Borbetka 21:00, 13 wrz 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Byłoby idealne takie cięcie hortensji. Mogłabym wtedy swobodnie przycinać żywopłot za nią i nie przeszkadzałyby mi jej gałęzie. Żywopłot fajnie się tnie, jeśli nic nie ma przed nim. Gorzej jak są nasadzenia i trzeba lawirować. Muszę się przyjrzeć tej hortensji. Samą Anabelle miałam kiedyś i leżała praktycznie zawsze. Ta strong udoskonalona jak widać jest.
Dzięki na info o rozchodnikach. Coraz bardziej się przekonuję co do posadzenia ich blisko świerków w suchych miejscach. Muszę do szkółki pojechać.
W ogóle szukam inspiracji nasadzeń pod dużymi drzewami. Mało tego w necie. Masz może jakieś? Byłoby super. Z tyłu domu mam 3 świerki. Chciałam je podkrzesać, nawieźć ziemi w lekki pagórek i coś posadzić. Nie wiem niestety co da radę. Kiedyś miałam lawendę. Nie dała rady.
____________________
borówcowy wizytowka
Iwk4 01:25, 15 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Przemku, piękne zdjęcia, piękne rabaty. Szczękę zbieram, tylko moja pomieszała się z Marzenkową
____________________
Ogródek Iwony II
AsiaK_Z 15:01, 15 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Przemku! Ale fajnie trafiłam, akurat na zdjęcia. Oczy przecieram z wrażenia! Aż nie chce się wierzyć, że to ten sam ogród (przejrzałam kilkanaście stron od początku). Efekt niesamowity. Skoro Dziewczyny już pogubiły swoje szczęki i losują swoje zęby to... a co tam, dorzucam swoją.
A oprócz tego masz super rękę do cięcia.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies