Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Metamorfozy ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfozy ogrodowe

kasik778 21:19, 23 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
o tak szczęka mi gdzieś na podłogę upadła i nie mogę znaleźć pięknie Marzenko, uświadamiasz nam, że warto się męczyć
____________________
KasiaWB 21:24, 23 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
tak, tak, tak - jest nadzieja Pięknie Marzenko najlepiej porównać pierwsze i ostatnie zdjęcia )
Dzięki za pokrzepienie ) dzisiaj siedziałam chwilkę u siebie na ławce i sobie wyobrażałam ))) Pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 21:35, 23 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasik778 napisał(a)
o tak szczęka mi gdzieś na podłogę upadła i nie mogę znaleźć pięknie Marzenko, uświadamiasz nam, że warto się męczyć


Warto Kasik, warto
Bo nadchodzi taki moment (napisała mi Bogdzia z Rodendornowego), że czas się połozyć na leżaczku i popatrzeć na ogród Gdy pisała mi to pod koniec kwietnia miałam leżeć już w maju....
W ostatnie weekendy wreszcie miałam czas odpocząć w ogrodzie I powiem szczerze, że nic mi więcej do szcześcia nie potrzeba
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:36, 23 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
KasiaWB napisał(a)
tak, tak, tak - jest nadzieja Pięknie Marzenko najlepiej porównać pierwsze i ostatnie zdjęcia )
Dzięki za pokrzepienie ) dzisiaj siedziałam chwilkę u siebie na ławce i sobie wyobrażałam ))) Pozdrawiam!


Gdbym była od początku na formu to liczba zdjęć ścierniska byłaby zdecydowanie bogatsza Dobrze, że chociaż jedno się uchowało
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Matka 21:40, 23 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
łał-szał ciał!!!!

ale zmiany!

i już jest piękniesię doczekałaś, a ja????
____________________
U Matki
ana_art 21:45, 23 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda tez się doczekasz tylko potrzeba trochę czasu, mnuuuustwo cierpliwości, siły do pracy i smozaparcia.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Matka 21:46, 23 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ana_art napisał(a)
Bogda tez się doczekasz tylko potrzeba trochę czasu, mnuuuustwo cierpliwości, siły do pracy i smozaparcia.


no i najważniejsze...kasiorki
____________________
U Matki
Sebek 21:47, 23 paź 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Może życie już nigdy nie będzie takie samo - dzięki Tobie Madżenko Niesamowite zmiany u Ciebie zaszły! Chyba najszybsza metamorfoza całego ogrodu na forum
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 21:47, 23 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasiora to pikus! DYSCYPLINA NAJWAŻNIEJSZA!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
grupa_trzyma... 21:56, 23 paź 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Sebek napisał(a)
Może życie już nigdy nie będzie takie samo - dzięki Tobie Madżenko Niesamowite zmiany u Ciebie zaszły! Chyba najszybsza metamorfoza całego ogrodu na forum

Zgadzam się z Sebkiem. Patrząc na Twój ogród w czerwcu, nie przypuszczałam, że ona taki "młody".
Niektóre rabatki wyglądały, jakby miały już co najmniej dwa sezony za sobą. CUDNIE!
Kuchenne kuleczki mnie zachwyciły. Ta żurawka to właśnie citronelka, którą polecałaś u mnie? Jeśli tak, to biorę. Ładnie będzie rozświetlać rabaty w lesie.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies