Gdzie jesteś » Forum » Konkursy różne » Konkurs o trawach

Pokaż wątki Pokaż posty

Konkurs o trawach

Ingrid 22:07, 27 maj 2012


Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 5
Pani Aneto !

Jestem zdumiona i ogromnie zniesmaczona Pani bezpodstawnym atakiem na naszą wspaniałą , profesjonalną i uroczą gospodynię , administratorkę i przyjaciólkę Danusię .

Przez szacunek dla Jej osoby i zaangazowania Danusi , aby to forum było miejscem przyjaznych spotkań pasjonatów ogrodowych , nie użyję słów , ktore cisną się na klawiaturę w odpowiedzi na Pani niecne kalumnie ...............

anette napisał(a)
Otrzymałam tylko od jednej z osób maila.
Proszę pozostałe o kontakt, chciałabym by te paczki wyszły w poniedziałek.


Udział w konkursie był dla mnie zabawą , wybieranie traw na nagrodę również miłą sprawą , ale nie mam teraz najmniejszej ochoty otrzymać od Pani najmniejszego kłoska - proszę , nie tracić swojego cennego czasu i cennych roślin na wysyłkę do mnie ...

Rezygnuję z odbioru nagrody .

Ingrid
____________________
Pozdrawiam Ingrid
Madzenka 22:46, 30 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
.... No comments.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 22:57, 30 maj 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
!!!
malwes 19:12, 11 lip 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201

no nie mogę przemilczeć

Są różne sytuacje życiowe ale kompletnym brakiem profesjonalizmu jest przerzucanie winy na osoby, które skromnie nie upominały się długo o nagrodę. To nie one powinny pisać maile, tylko bez względu na sytuację sponsor powinien powiadomić uczestników o problemach. Jeden post by wystarczył. Pani też nie jest pracownikiem korporacji o 20tys pracowników z poziomu N+30, który nie widział prezesa na oczy przez kilkadziesiąt lat pracy w molochu, żeby tłumaczyć się niewiedzą. A nawet jeśli tak było - to nie wypada się tłumaczyć. Bo z niewiedzy nie ma potrzeby, problemów nie ma co się krępować bo zdarzają się każdemu - natomiast fatalne jest przemilczenie sytuacji, potem obiecywanie wywiązania się i kolejne słowa na wiatr, a na końcu obrażenie uczestników i organizatora, który z własnych środków wywiązał się z obietnic sponsora - i nie o wartość nagrody tu chodzi .

____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies