Gdzie jesteś » Forum » Konkursy różne » Konkurs o trawach

Pokaż wątki Pokaż posty

Konkurs o trawach

kaisog1 13:44, 08 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
zbigniew_gazda napisał(a)
Mam pytanie. Chodzi mi o poz. 8. W wynikach Danusia podała : Eriophorum sp. natomiast w podsumowaniu Ty Mariuszu podałeś : Eriophorum angustifolium . Czy to są te same trawy , czy różne ?




Ha!!!! To trafiłam w 10 Podałam pełną nazwę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 14:32, 08 sty 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A ja gdzies na szarym końcu?
____________________
U Matki
Krys 18:28, 08 sty 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mariusz_Surowinski napisał(a)
A to mi przypomina mozgę - Phalaris arundinacea. Pewnie odmiana Feesey.


Dziękuje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
abiko 09:38, 09 sty 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
No proszę..9 miejsce, nie jest źle jak na 7,5 trafień, ale bambusa nr 10 typowałam tylko nie ten dokładnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
popcorn 22:13, 11 sty 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Nie odezwała sie do mnie jeszcze jedna laureatka z 3 miejsca...

to nie ja

pozdrawiam!

nr 1 i 10 podałam błędnie - dobrze wiedzieć. Też myślałam że bambus to nie trawa 10 - obstawiłam Sasa Masamuneana "Albostriata"

____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 22:29, 11 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A Dzidka się odezwała czy nie - jak nie to napisz na PW
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mariusz_Suro... 22:31, 11 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Sasaella masamuneane 'Albostriata' ma szersze liście i paskowanie dość nieregularne i zmienne kolorystycznie - od bieli do kremowo-żółtawego. ale to fajny okrywowy bambus
____________________
Mariusz
Gardenarium 22:46, 17 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Otrzymałam informację, że Mariusz nie wywiązał się z wysłania nagród. To bardzo przykre. Oto moje stanowisko.

Zobaczyłam dyskusję na wątku ogrodowym i jestem przerażona, niedawno dostałam informację od jednej (tylko jednej) osoby, że Mariusz nie wysłał nagrody za konkurs, po czym napisałam zapytania do wszystkich laureatów. Okazało się, że tylko Zbyszek dostał nagrodę w miarę szybko (jedna trawa), pozostałe osoby - nie.

Ja także uważałam Mariusza za eksperta i miłośnika traw, zgodziłam się na zaproponowany konkurs, jednak nie miałam możliwości zabezpieczenia nagród, bo była zima. Teraz widzę, że to był wielki błąd. Jak widać mogę polegać wyłącznie na sobie.

Pozwoliłam na ten konkurs, bo wydawało mi się, że duży producent traw nie będzie miał problemu z taką znikomą ilością traw do wysyłki.

Nie wyobrażam sobie wziąć pieniądze a nie wysłać towaru !

To nie jest do zaakceptowania. Na jego miejscu zakupiłabym te trawy w sklepie, byleby wywiązać się z zobowiązań. Nawet jeśli mu wymarzło, należało do mnie chociażby napisać, abym ja była w porządku, wtedy sama zapewniłabym nagrody w stosownym czasie.

Trawy dopiero teraz puszczają, ale można było wysłać żurawki lub hosty.

Tego nie rozumiem i wstyd mi za Mariusza bo sam zaproponował konkurs, przede wszystkim za to że nie poinformował, a głównie za to, że nie zapewnił nagród. Przez to mnie także postawił w bardzo przykrej sytuacji.
Po kontakcie z nagrodzonymi skontaktowałam się w poniedziałek z Mariuszem telefonicznie, po czym otrzymałam od niego zapewnienie, że paczki są zapakowane. Jutro jest piątek i sprawa będzie jasna. Ja wiem tylko jedno jeśli wysyłam swoje paczki w poniedziałek, u klienta są we wtorek.

Zapewniam Was, że jestem w kontakcie z osobami, które czekają na nagrodę i jeśli do piątku nie otrzymają, ja w następnym tygodniu wyślę od siebie nagrody, niekoniecznie trawy, może zestawy żurawek lub innych roślin.

Najgorsze jest to, że wszyscy byli przekonani że to solidny sklep.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abiko 11:12, 18 maj 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
I tak Danusiu, sprawdza się po raz kolejny, że lepiej liczyć tylko na siebie. Ja czekam jeszcze tydzień na swoje zamówienie za które zapłaciłam a potem skieruje sprawę w inną stronę. W każdym razie Mariusz opinię sobie popsuł.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
kaisog1 12:05, 18 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danusiu popieram Cię ale wstydzić się za kogoś nie ma powodu
Ja w jednym z wątków delikatnie broniłam Mariusza jednak myślałam, że sprawa jest jednostkowa. A tu proszę....
W każdym razie Mariuszu mam nadzieje, że wyjaśnisz Szefowej i wszystkim, którzy zamówili u Ciebie zaistniałą sytuację.

Mam nadzieje, że sprawa wyjaśni się szybko i dla wszystkich skończy się dobrze
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies