Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

beamilusia 18:48, 02 sty 2012


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witam! Wspaniałe podsumowanie działalności Ogrodowiska w 2011 roku.Jestem nową osobą i poznałam ,że jest to bardzo prężnie działające forum nie tylko wirtualnie ,ale też w realu.
ps.Danusia w angielskim kapeluszu wygląda bardzo gustownie .
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Gardenarium 19:44, 02 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bea, czy masz swój wątek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 02:07, 03 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Danusiu ślicznie Ci w tym kapelusiku, a tamta Bukett nie jest damą i między Wami w tym cala różnica, dobranoc,że ktoś ma takie głupie skojarzenia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 03:13, 03 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Obejrzałam parę godzin wcześniej całą kronikę jednym tchem
Ja nigdy nie zapomnę lipcowego(nikt tego nie czyta bo nikt mnie nie poprawił tu był błąd o cały miesiąc )) spotkania ,a patrząc na inne ,na których nie dane mi było gościć oglądam z łezką w oku jagbym wszystkich znała .
Nie wątpię ,że atmosfera tych zjazdów ,zlocików nie tworzy się sama ,a ich "Matką Chrzestną "jest Danusia .Gdyby nie ona nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi .
Danusiu dziękuję za wspaniałą gościnę i zaproszenie mnie kiedyś do tej fantastycznej Społeczności
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 03:16, 03 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pozwolę sobie nadmienić ,że moje skromne progi również odwiedziły dwie Ogrodniczanki Tynka i Kasia WB ,które przyczyniły się do upiększenia mojego terenu i z tego miejsca obu kobietom serdecznie dziękuję
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joaska 18:14, 03 sty 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Tak sobie poczytałam Wasze Ogrodowiskowe wspomnienia,
naprawdę stworzyłaś Danusiu wspaniałą społeczność Ogrodowiskową,
i pozwoliłas tym samym spotkać się zapaleńcom ogrodowym,
mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane poznać Was Ogrodowiczan z Danusią na czele
a co najbardziej mi imponuje to to jaka Ty jesteś otwarta do ludzi!!!
Tyle wizyt w ogrodach
Życzę wszystkiego Naj Naj Naj....
Tobie, Twojej rodzinie i wszystkim Ogrodowiczanom,
Joaska
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
EwaG 18:34, 03 sty 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Staram się panować nad swoim sentymentalizmem. Prawie mi się udało, ale ten wątek - Danusiu - mnie rozbroił. Szkoda, że nie mam pod reką jakiegoś biało-zielonego bukietu (nie mylić z "bucketem" vel "bouquetem".

Może ta róża przydrożna wystarczy w podzięce?

____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
AniaDS 00:01, 04 sty 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Będę wracać do tego wątku, Danusiu, jesteś wielka!!
Powstał super pamiętnik, który czyta się z uśmiechem na twarzy.
Mam nadzieję, że i ja w tym roku będę miała swój choćby malutki udział w tym pamiętniku.
Pozdrawiam ciepło wszystkich :*.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Elfik 17:59, 04 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Zacznę bez sensu: noc miałam fatalną, wył wiatr, który aż trząsł domem, potem śniły mi się krety!!! A teraz wlazłam w OGRODOWISKO i znalazłam ten wątek...
EwaG napisał(a)
Staram się panować nad swoim sentymentalizmem. Prawie mi się udało, ale ten wątek - Danusiu - mnie rozbroił.

A mój sentymentalizm jest zrośnięty z moim ego, więc nie ma możliwości, aby się go pozbyć. I zupełnie nie umiem nad nim zapanować, najlepszym dowodem jest zużywanie nadmiernej ilości chusteczek... Znowu się pochliptałam... Wyznam, że nie jestem zwierzęciem stadnym, mam awersję do udzielania się publicznie, więc moja obecność w towarzystwie Ogrodowiskowym dla mnie samej jest szokująca!!! A jaka nobilitująca! Ale dużo by o tym...., to splot paru okoliczności, za które jestem wdzięczna losowi. Jedną z tych okoliczności jest Danusia... A plony, jakie Danusia uzyskuje z uprawy poletka OGRODOWISKO powinny przejść do księgi Guinessa. To osoba o niesamowitych wprost zdolnościach integrujących. W dodatku chętnie dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą, a przy tym ma szacunek dla naszej niewiedzy. Każdemu z nas pokazuje drogę na miarę naszych możliwości i potrzeb... Szefuje tu – owszem, ale lepsze byłoby słowo matkuje – nam wszystkim i każdemu z osobna. Taka matka – przyjaciel, czujna, uważna i kochana, na którą zawsze można liczyć.
Uważam, że OGRODOWISKO powinno uzyskać status UZDROWISKA! Tutaj skutecznie leczy się nasze wszelkie frustracje, uczy się, jak żyć zdrowo i w zgodzie z naturą, a przy tym pozwala się nam na wszelkie figle i psoty – ot, taka gimnastyka relaksująca!

Danusiu, jestem pełna podziwu, jak Ty wszystko cudownie dokumentujesz! Jak Ty na to wszystko znajdujesz siły i czas?! Dla Ciebie ciemiernik - symbol nadejścia wiosny i budzenia się przyrody do życia...



A swoją drogą – ciekawa jestem, czyj był pierwszy wpis na portalu...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Pszczelarnia 19:03, 04 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Elu, pięknie to opisałaś. Danusia nam matką i przyjaciółką. Ja nie chcę używać słowa Szefowa, bo mam niechęć do takich stosunków jak z biura i businessu. Choć przecież nie zjedliśmy z nią (ja nie) beczki soli ale we wszystkich moich rozterkach i radościach ogrodowych (pasjonaci mają zawsze rozterki, dzień i noc) myślę o Danusi. Ona dzieli każdemu według miary wyważonej i na miarę każdego.
Ja nie sądziłam, że będę taką społecznościową "ekshibicjonistką". A tu?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies