Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

Gardenarium 19:16, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Elu, jesteś rozbrajająca Ewa też

Mój wpis był pierwszy po Roninku, założyłam swój wątek 11 sierpnia 2010 roku, a pierwszy post napisał na mym wątku Shrekol (Przemek) 4 września, potem Krystyna Truszczyńska, która jest na Facebookowej stronie Ogrodowiska 5.10, Potem Tyna 8.10, Syla 21.10, Zbigniew Gazda 21.10, ka79sia 21.10, Grama 24.10, Alina K 26.10, Goniak 15.11, Joku 16.11 i Bogda 17.11. Pomijam pojedyncze wpisy.

Jako pierwszy wątek założyła Justyna 13.08, Shrekol 3.10, Grama 24.10, Zbyszek Gazda 20.11, Syla 2.12.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
alinak 19:27, 04 sty 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
a ja dołączyłam 31 sierpnia . ...no to my tutaj jakaś ( nie wiem co lepsze ) generalicja , albo towarzystwo kolesi . ....no co- wszyscy sobie coś tu pomagamy .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
bociek 19:39, 04 sty 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
O rany, ale sie zrobilo sentymentalnie i milusio.
Ja, no coz, cienki ze mnie ogrodowy "Bolek", sama potrzebuje rad, ale tutaj jest tak serdeczna i rodzinna atmosfera, ze zagladam, kiedy tylko mam wolna chwile, nie wazne czy mam cos do powiedzenia czy nie, czy sie wyglupie czy napisze cos istotnego. Ten klimat jest naprawde wyjatkowy. A pewna osobka w momencie, kiedy sie troche "zawiesilam" zmobilizowala mnie do wziecia sie w garsc, zgadnijcie ktoz to taki?
Mam nadzieje kiedys Was spotkac w prawdziwym zyciu
Fajnie, ze jestescie i ze jestescie tacy jacy jestescie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Gardenarium 21:50, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Spotkanie akurat na Mazowszu więc nie ma przeszkód się spotkać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 02:52, 05 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Faktycznie Ewa wyjęła mi z ust zachwyt nad "poezją "Eli ,która chyba za nas wszystkch zawarła pewne prawdy na temat Danusiu Ciebie.Ja bym dodała od siebie ,że jako osoba przedsiębiorcza nie dajesz nam się rozklejać nad tymi naszymi ogrodami tylko umacniasz i pomagasz w ich tworzeniu .Mobilizujesz do pracy ,do doskonalenia naszych amatorskich poczynań .Chociaż sporo profesjonalistów czerpie z tej Twojej energii Danuś ...
No cóż życzyć mi pozostaje wiernych ogrodniczan i poszerzania się forum z każdej strony kraju i świata
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 02:54, 05 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mam prośbę Bardzo chciałabym pozyskać zdjęcia inne ze spotkania z 2 czerwca na ,którym jestem ja i moi bliscy oraz z osobami ,które uczstniczyły w tym miłym ,ciepłym zjeździe .Oczywiście podam swój adres mejlowy na prv jak ktoś zechce spełnić moją prośbę .Z góry dziękuję
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 15:45, 05 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Martek napisał(a)
Mam prośbę Bardzo chciałabym pozyskać zdjęcia inne ze spotkania z 2 czerwca na ,którym jestem ja i moi bliscy oraz z osobami ,które uczstniczyły w tym miłym ,ciepłym zjeździe .Oczywiście podam swój adres mejlowy na prv jak ktoś zechce spełnić moją prośbę .Z góry dziękuję


2 lipca - jedynie mam grupowe jak chcesz

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 15:59, 05 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam daj maila na PW
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GabiK 12:06, 11 sty 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusiu, piękne podsumowanie. Żałuję, że pojawiłam się na Ogrodowisku parę dni za późno, żeby wziąć udział w Święcie Róż.
Ale w tym roku nie przegapię żadnego spotkania w pobliżu.

Życzę Ci, żebyśmy się na kolejnym zlocie nie zmieścili w Twoim ogrodzie.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Sebek 20:18, 11 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
GabiK napisał(a)


Życzę Ci, żebyśmy się na kolejnym zlocie nie zmieścili w Twoim ogrodzie.



Ejjjj ale ja chcę coś zobaczyć w środku...nie da się tak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies