Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkania, wydarzenia, wizyty i wyjazdy Ogrodowiska w 2011 - podsumowanie

Gardenarium 22:25, 17 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiu, jak to fajnie, że przypomniałaś
No to ja się odwzajemniam





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pola 22:32, 17 lut 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ja też dopiero teraz tu trafiłam, no dobrze że jutro mam wolne mogę sobie tu poczytać o waszych spotkaniach.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
barbara_kraj... 22:37, 17 lut 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Gardenarium napisał(a)
Basiu, jak to fajnie, że przypomniałaś
No to ja się odwzajemniam

No tak, ale wtedy to jeszcze OGRODOWISKA nie miałaś, choć wspominałaś, że je założysz. Minęły niecałe cztery miesiące i co? Jest 'OGRODOWISKO' !!! Szybka jesteś, Danusiu!!!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Sebek 23:00, 17 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super te zdjęcia - uśmiechy pozostały do dziś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 23:47, 17 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajne fotki i Fajne dziewczyny
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Joanka 19:13, 19 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Przeczytałam, pooglądałam, wzruszyłam się....


Dziękuję Danuś za ten wspólnie spędzony pierwszy roczek

To na prawdę były dla mnie niezapomniane chwile...
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Rumianka 22:01, 22 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Gardenarium napisał(a)
Tworząc Ogrodowisko miałam zamiar dać z siebie wszystko co tylko możliwe.

Dzisiaj, wspominając nasze początki i pierwszy konkurs oraz pierwsze osoby, które w większości są do dzisiaj - jestem bardzo wzruszona, że moje marzenie się spełnia...
Coraz więcej ogrodów przybywa, a mam nadzieję, że na ich realne obejrzenie nie zbraknie nam czasu i sił.

Czekamy zatem na pomysły i zaproszenia na rok przyszły. Gdzie chcielibyście się spotkać w Nowym, nadchodzącym roku?
Wysyłajcie na PW a potem będziemy zakładać wątki w spotkaniach i organizować.

Ze wzruszeniem przeczytałam cały wątek...Ile było spotkań..ile nowych osób poznanych w realu...Wówczas nie wiedziałam nawet o istnieniu Ogrodowiska...ile zmieniło się w naszych polskich ogrodach za Twoją przyczyną, ile osób zbliżyło to niezwykłe miejsce jakim jest właśnie Ogrodowisko...Podziwiam Cię Danusiu, za to, że chciało Ci się chcieć...otworzyć serce dla innych...Bardzo cenię Twoją kreatywność i poświęcony czas właśnie dla innych...Jesteś niezwykłą osobą gdyż potrafiłaś zjednać sobie tyle nieznanych Ci osób...Poświęcałaś swój, jakże niezwykle cenny, czas na wyjazdy do innych ogrodów, by swoją obecnością, poradą podkreślić, jak każda z tych osób była ważna dla Ciebie... I to jest takie piękne i wzruszające...
Takich ludzi, jak Ty kochana, jest bardzo mało albo jeszcze mniej...Obecnie tworzysz następne przepiękne miejsce na ziemi, w którym masz pole do popisu i widać, że tworzysz ogród marzeń z wielką pasją i sercem...Trzymam kciuki, za realizację planów...Teraz to my będziemy przyjeżdżać do Ciebie, by na żywo dotknąć tych przecudnych kompozycji kwiatowych...Życzę dużo zdrowia...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gardenarium 08:49, 23 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak miło, że odkopany ten wątek Ogrodowisko się rozkręcało.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies