Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieforemny ogród na przodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieforemny ogród na przodzie

00:18, 26 lip 2014
Mala_Mi napisał(a)


....mój brat leczył sie, bo chorował.. w czasach kryzysu bomboniera to był rarytas..a było to ponad 40 lat remu. Mama schowała przed nami bombonierę dla Pani Doktor.. ale mój brat (co sie leczył) ją znalazł , zjadł i nic nie powiedział. Mama dała bombonierę Pani doktor, a ona otworzyła celofanik by poczęstować brata (miał jakieś 7 lat??).. a tam zogn.... czekoladek nie ma....
Braciszek wszystkie zjadł.... a Mamę zjadł wstyd, że dała pustą bomonierkę

Moja Mama, która poznałaś, to anioł nie kobieta... ale wtedy brat dostał "lanie" Ponad 40 lat a to Pamietam


Ja miałam podobną historię ale w roli głównej ze mną
Byłam bystrzejsza...nożykiem przecięłam celofanik dla niepoznaki na skraju.Chudą rączką cyk..po kolei czekoladki do środka na zewnątrz.Po jednej sztuce dałam młodszej i starszej siostrze....co by był współudział Potem na podwórku małe kamyki wielkości czekoladek i sru z powrotem chudą łapinką w bombonierę.Mama długo się nie skapnęła bo potrząsała co jakiś czas opakowaniem czy aby czekoladki nie zjedzone.Wydało się jak mama otworzyła za jakiś czas bombonierę...zastanawiam się tylko...dlaczego ja dostałam karę ...przecież siostry miały w tym współudział..a to,że po jednej czekoladce..Jadły? jadły.Był współudział? Był
Do tej pory uwielbiam słodycze

Pozdrawiam
olaw 22:00, 26 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Aniu dzięki za wizytę
Ja też kocham słodycze, a co współudziału to u mnie było tak: ja najstarsza więc wszystkie grzeszki młodszych braci odbijały się i na mnie, bo mama kierowała się chyba zasadą: jeden za wszystkich...
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
olaw 21:25, 29 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Jaka ta pogoda kapryśna w tym roku!!! Do południa słońce a po południu burze
A dziś to płynęłam wpław od fryzjera...aby auto uratować od zalania bo woda rosła w oczach

Mój ogród też pływa: cieplarnia zalana, rabatki stoją w wodzie po kostki a w rowkach przy kancikach po prostu fosa!

Kilka zdjęć udał mi się zrobić przed południem...

Ketmie zaczęły kwitnąć


I jeżówkowo i werbenowo



Kosmosy, które zdołały przeżyć nalot ślimaków - aż 2 szt ale za to piękne różowe
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
olaw 21:27, 29 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Groszki pachnące szaleją...uwielbiam
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
olaw 21:29, 29 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Taaaaki tort piekłam dla mojej mamy - Anny

____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
olaw 21:58, 29 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
A to zdjęcia z ogrodu zalanego...


____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
agata19762 22:34, 29 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ola zdolna z Ciebie kobieta to juz wiem
tort niezły wyczyn !!!

na temat pogody mam takie same zdanie ...
mam dość deszczu !!!


współczuję... serio

siedziałam pół godziny w samochodzie z Kubusiem...taka była ulewa

jestem szczęśliwa, że mam dom na górce
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
elzbieta_g 08:57, 30 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
jeżówki i kosmosy piękne, tort boski a po wczorajszej ulewie to tydzień odpoczynku mam od cięższych prac ogrodowych, ale nam dowaliło deszczu
pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 10:43, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jestem z rewizytą, piękny tort zrobiłaś dla Mamy, zdolniacha z Ciebie.
Współczuję tej stojącej wody, niby deszcz potrzebny ale w tym roku trochę go za dużo.
Śliczne masz jeżówki i werbenki, wyglądają na oryginalne patagońskie, bo ja u sibie mam podróbki.
____________________
Aga i Ogródek Agam
11:00, 30 lip 2014
Olu tort prześliczny Pozdrowienia dla mamy

Takiego deszczu nie zazdroszczę...jak to jest,że u Was tak mocno lało a w naszych okolicach prosimy się o niego...

Miłego dnia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies