Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

Milka 11:22, 06 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
upajałam się zapachem

oliwnik boski i pachnący, wzięłam kawałek do ukorzenienia, nie wiem czy się uda

a płatki róż na głowie, to sama przyjemność
Ewa i Krzysiu, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 12:24, 06 cze 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Cudny różany raj a mnie interesuje nazwa tej najciemniejszej bo pozostałe mam, brakuje mi takiego koloru w fiolet właśnie. Aloha ma cudny kwiat chociaż u mnie bardzo powoli rośnie. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Sonka 11:03, 07 cze 2016


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Czekałam na Twoje róże, podziwiam ich piękno.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Mirella 21:38, 07 cze 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Bardzo mi miło że mogę spacerować wirtualnie po tym cudownym ogrodzie Ewo, czekałam i doczekałam się...oliwnik .. przepiękne róże ..bukszpany..lawendy...magnolie..rododendrony...i inne.. mam zapisane w mojej pamięci.
pozdrawiam.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Pszczelarnia 15:27, 22 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ewo, jak ma się 'Cinderella'? Da się ja poprowadzić podobnie jak 'Gertrudę Jekyll'?

I jeszcze o 'Lagunę' zapytam - czy to jest zdrowa róża, silnie rośnie i nie trzeba kopczykować?

Fajnie, że jesteś ze swoim południowym słonecznym królestwem (Irena pasuje do niego bardzo!).



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gosika67 22:17, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj jak pięknie u Ciebie, ile jest róż? Dech zapiera,jaki areał ma ogród, a łubiny z nasion? Choruję na nie. Pozdrawiam.Gosia
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Dorota123 21:30, 16 lip 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Ewo
Po raz kolejny przejrzałam cały Twój wątek, szkoda, że zaniechałaś prowadzenia go. Masz przepiękny ogród, zapisałam sobie nazwy róż, które mnie bardzo urzekły. Wiem, że nigdy nie będę miała takich pięknych okazów bo ziemia u mnie bardzo słaba, ale zaprosiłam już kilkanaście do mojego ogródka. Cieszą mnie bardzo, czasem rozczarowują, a wiosną wkurzam się na nie podczas przycinania.
Proszę wstaw zdjęcia z obecnego kwitnienia róż, na pewno ucieszysz nie tylko mnie.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
mirkaka 10:31, 22 lis 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Witaj Ewo, i ja przyłączam się do podziwiających Twój ogród.
Róże też kocham, jednak nigdy nie wyrosły u mnie takie wielkie krzaki, zawsze po zimie są podmarznięte i muszę je poprzycinać.
Ewo napisz z której strony świata masz ten zakątek różany pomiędzy domem i murem?
Czy te róże pod murem nie łapią przędziorka? U mnie muszę walczyć w miejscach gorących z przędziorkiem.
Napisz proszę też czy Twoje róże nie chorują w drugiej połowie lata na mączniaka i czarną plamistość ? Czy jesienią obrywasz z nich liście?
Szkoda że tak rzadko jesteś w swoim wątku Mam nadzieję że jeszcze wrócisz .
A jeszcze pytanie odnośnie oleandrów - jak często przesadzasz je do nowej ziemi i co robisz z rozrośniętą bryłą korzeniową, przycinasz ją? Pytam bo mam jednego oleandra i po sezonie zawsze ma bardzo przerośniętą bryłę w doniczce, ja przycinam korzenie i podsypuję świeżą ziemią.
Pozdrawiam i liczę na Twój odzew
Garaż masz jasny, z oknami?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
adkawi 20:22, 07 lis 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Piękne te Twoje róże ,cud miód kochana.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies