Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

AgnieszkaW 17:31, 25 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Gratuluję zostania wkrotce teściową. Ja też to przechodziłam w sierpniu zeszłego roku - u mnie córka wychodziła za mąż. Masz dużo ładnych roślinek w doniczkach, hydrożel się widzę sprawdza? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
reni 17:38, 25 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ile kwiatów, pięknie

a co to za kwiatek bo dostałam takie, a nazwy nie znam
____________________
Ogród... reni
malgocha1960 17:45, 25 maj 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Elu,trafi mi palnąć jakąś wiekszą setuchne i może łzy sie zatrzymaja.

Agnieszko,taka kolej rzeczy w naszym zyciu.U mnie pocieszajace jest to,ze młodzi mieszkaja już u mnie i mam nadzieje,ze tak zostanie,więc przybedzie mi córka,rodzina nie pomniejszy sie.Hydrogel sprawdza się jak najbardziej.

Reniu,to jest jakaś odmiana szczawika.Mam go 2 lata w doniczce.Po sezonie przestaje podlewać,obcinam,przenosze do garazu i tak stoi sobie do marca-kwietnia.Wtedy przenosze do domu,zaczynam podlewanie i tak znowu sobie rosnie.















____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
reni 17:55, 25 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Reniu,to jest jakaś odmiana szczawika.Mam go 2 lata w doniczce.Po sezonie przestaje podlewać,obcinam,przenosze do garazu i tak stoi sobie do marca-kwietnia.Wtedy przenosze do domu,zaczynam podlewanie i tak znowu sobie rosnie.

Też miałam w doniczce i mi zmarniał, a teraz dostałam nasionka tego kwiatka i posadziłam do gruntu jako obwódkę i już ładnie rośnie..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
grazyna 22:58, 25 maj 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Małgosiu, co ja czytam ?! Jedynaka żenisz ?! Ile ma lat ? że tak "taktownie" zapytam
Cieszysz się ?

To ja też pochwalę się - mój starszy (mam ich dwóch) zaręczył się ... nareszcie
Jestem bardzo zadowolona, ba cieszę się, że coś zaczęło się w kierunku poważnych planów życiowych.

A o ogrodzie nic odkrywczego nie powiem - pięknie, ilość doniczek powala, niesamowita jesteś
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
malgocha1960 01:50, 26 maj 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Reniu,w gruncie mam ten zielony szczawik,jestem ciekawa jak ten bedzie sobie radził.

Grazynko,moje dziecie juz leciwe,oboje w grudniu skończa po 30 lat.



____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Kasiek 12:24, 26 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Malgosiu,piekne te zyczenia...Az sie lezka w oku zakrecila..
____________________
Bawarka
malgocha1960 14:07, 26 maj 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Kasiu,dla każdej z nas matka to najswietsza osoba,bez względu na to ile mamy lat,boli jej brak.





____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 22:23, 26 maj 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Małgosiu, wstawiłam kilka zdjęć ze spotkania. Coraz mnie bardziej bierze przeziębienie. Ale we wtorek koniecznie muszę jechać na działkę.
____________________
Mój ogród
dajana 12:19, 27 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Wzruszjace zdjęcia ,i wszystkie wierszyki ale ten ostatni wyrwał mi serce bo znam takie matki i to nie jedną .Małgosiu czytam ze żenisz syna Życzę ci synowej dobrej, ludzkiej, która bedzie tą sama po slubie co i przed .Życze szczęscia twemu synowi i synowej oczywiscie .Choc nie jestem zwolenniczką zamieszkiwania z dziecmi pod jednym dachem (złe doswiadczenie) to nie znaczy ze w twoim przypadku nie moze byc pieknie i rodzinnie .Czytam tez o baseniku i tu mnie rozbawiłaś Pomimo naszych lat jestesmy jak dzieci, basen jest trzeba nalac wody aby sie pocieszyc ha,ha To są te najfajniejsze chwile radosci ,beztroski i taka spontanicznosc bardzo mi sie podoba .Dziekuje za dobre słowa ja tez sie ciesze z wielu rzeczy tych drobnych a jakze wielkich zarazem.Ściskam cieplutko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies