Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Madzenka 21:47, 30 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Buuuuuuu córcia wracaj!!! Dobrze że synuś został, ale na studia nie wyjedzie???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 20:14, 31 maj 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzena2007 napisał(a)
Buuuuuuu córcia wracaj!!! Dobrze że synuś został, ale na studia nie wyjedzie???

Wyjedzie niestety, ale narazie przynajmniej do jesieni zostaje, ale to tylko teoria bo miłość zawładneła nim całkowicie i wiadomo w domu jest gościem
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Madzenka 12:33, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pola napisał(a)

Buuuuuuu córcia wracaj!!! Dobrze że synuś został, ale na studia nie wyjedzie???

Wyjedzie niestety, ale narazie przynajmniej do jesieni zostaje, ale to tylko teoria bo miłość zawładneła nim całkowicie i wiadomo w domu jest gościem


U mojej C miiłość zawitała miesiąc przed maturą, w domu jest gościem a jak jest w domu ze swoim M to też jej nie oglądam.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 12:46, 03 cze 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzena2007 napisał(a)


Buuuuuuu córcia wracaj!!! Dobrze że synuś został, ale na studia nie wyjedzie???

Wyjedzie niestety, ale narazie przynajmniej do jesieni zostaje, ale to tylko teoria bo miłość zawładneła nim całkowicie i wiadomo w domu jest gościem


U mojej C miiłość zawitała miesiąc przed maturą, w domu jest gościem a jak jest w domu ze swoim M to też jej nie oglądam.....

No właśnie, taki nasz los Marzenko, moja latorośl rano wrócił ze zlotu młodzieży z po Poznania i teraz odsypia, pewnie dopiro wieczorem zda relacje.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 19:25, 03 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pola napisał(a)
Dzięki kochane, że o mnie pamiętacie, mam dzisiaj chandrę jak stąd do Wiednia, moja córcia odleciała i przyleci dopiero na święta buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
W takich chwilach mówię że wszystko jest do du........
A teraz zdjęcie na mojej ławeczce, rodzeństwo w komplecie


Super dzieciaki Polu
wierzę, że ci smutno, jednak z córką o wielu innych sprawach można pogadać, z synusiem, nawet jak kochany nie o wszystkim
nie płacz, przyleci znowu i masz Skype
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
monika_k 20:16, 03 cze 2012


Dołączył: 03 cze 2012
Posty: 1
Witam, od kilku tygodni cały czas myslę o jakiejś ciekawej aranżacji przed domem. Dzisiaj po raz pierwszy odkryłam Ogrodowisko. Jestem pod wrażeniem Waszych ogrodów. Ja niestety muszę stwierdzić, że jestem zielona w temacie. Mam dwojkę malutkich dzieci i puste "pole" przed domem, które wpędza mnie w kompleksy. Staję się to przyczyną mojego złego nastroju.(( Miejsce przed domem jest niewielkie, bardzo słoneczne. Trawa, która tutaj rośnie mimo podlewania usycha . Jedynym rozwiązaniem będą kamyczki i kora. I dalej moje pomysły spełzaja na niczym . Nie wiem kompletnie co posadzić. Nie znam się na roślinach, krzewach. Mam wrażenie, że to małe poletko nigdy nie będzie miejscem które będzie robilo wrażenie.
Czy mogłabym liczyć na pomoc z Waszej strony?Czy ma ktoś podobny układ?



Pola 20:03, 04 cze 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
monika_k napisał(a)
Witam, od kilku tygodni cały czas myslę o jakiejś ciekawej aranżacji przed domem. Dzisiaj po raz pierwszy odkryłam Ogrodowisko. Jestem pod wrażeniem Waszych ogrodów. Ja niestety muszę stwierdzić, że jestem zielona w temacie. Mam dwojkę malutkich dzieci i puste "pole" przed domem, które wpędza mnie w kompleksy. Staję się to przyczyną mojego złego nastroju.(( Miejsce przed domem jest niewielkie, bardzo słoneczne. Trawa, która tutaj rośnie mimo podlewania usycha . Jedynym rozwiązaniem będą kamyczki i kora. I dalej moje pomysły spełzaja na niczym . Nie wiem kompletnie co posadzić. Nie znam się na roślinach, krzewach. Mam wrażenie, że to małe poletko nigdy nie będzie miejscem które będzie robilo wrażenie.
Czy mogłabym liczyć na pomoc z Waszej strony?Czy ma ktoś podobny układ?




Witam Cię serdecznie Moniko, napewno poradzimy na twój problem, na forum jest sporo fajnych osób które służą pomocą. Załuż wątek i umieść na nim kilka zdjęć podaj wymiary i wtedy będziemy Ci doradzać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Celina 12:40, 06 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Pola napisał(a)
Dzięki kochane, że o mnie pamiętacie, mam dzisiaj chandrę jak stąd do Wiednia, moja córcia odleciała i przyleci dopiero na święta buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
W takich chwilach mówię że wszystko jest do du........
A teraz zdjęcie na mojej ławeczce, rodzeństwo w komplecie


Witaj Polu

Moja dwójka też już wyfrunęła!! w domu został ostatni- mamusi cycuś!
Ale wierzaj kobieto mnie!! To że wyfruwają to Twój sukces!! Nie podcięłaś skrzydeł.! nauczyłaś latać!!!
I to Twój sukces! Tak musisz na to patrzeć!
Będą do Ciebie kukać częściej niż Ci się teraz wydaje.
Ściskam ciepło
____________________
Celina - Moje poletko
Pola 22:55, 24 cze 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
strasznie długo mnie nie było, co nie znaczy że nie podczytywałam , co dzieję się na forum. Nie da się wszystkiego nadrobić, ale wszystkie Was gorąco pozdrawiam. Czasu mało ale w lipcu mam nadzieję nadrobię zaległości. Cudne miałyście spotkanie, zazdroszczę Wam i ślę dla wszystkich buziaki. Troszkę zdjęc z ogrodu zostawiam.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
kaisog1 22:56, 24 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jola - cudnie!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies