Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wokół tarasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wokół tarasu

kaisog1 21:34, 04 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zegrzynka napisał(a)
Nie mam zapisanych dokładnych wymiarów ale da się zrobić ale najwcześniej w piątek bo siedzę uziemiona z chłopcami swoimi..te kaszle i katary...ble

dzięki za to że chce Wam się spojrzeć na mój ogródek. Wątku w naszych ogrodach jeszcze nie zakładam bo nie mam za dużo do pokazania, ale dzięki pomocnym duszyczkom może po tym sezonie będzie lepiej



Witaj w klubie uziemionych
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Zegrzynka 08:46, 05 kwi 2012


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 117
Ja to sie chętnie po tej zimie już wypiszę z klubu...i zapiszę chętnie do klubu rodziców zawsze zdrowych dzieci tyle kasy ile się wydało w tym sezonie na leki i lekarzy można by było inaczej spożytkować na zielono
____________________
Pozdrawiam - Monika
kaisog1 16:15, 05 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kochana ja za kase wydaną na lekarza i leki to bym cały frontowy ogród w Kubusiowie zrobiła!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Zegrzynka 21:17, 05 kwi 2012


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 117
to się uśmiałam no właśnie...kochamy te nasze pociechy i za to właśnie apteczka cały czas uzupełniana a nosy raz na dwa tygodnie zakatarzone..przynajmniej u mnie. Nawet nie ma jak świąt przygotowywać - będę to chyba w noc piątkowo- sobotnią robić hurtem.
No ale po świętach to na pewno wyzdrowiejemy i wtedy wyskocze do ogródka i wszystko pomierzę i uśmiechnę się do Was raz jeszcze w sprawie tego drugiego butlowego kąta.
A narazie wesołego jajka!
____________________
Pozdrawiam - Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies