Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

ana_art 21:55, 13 mar 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)


Ja do ciotki Honorki jestem podobna . I do Skrodzkich z Twoich stron Ana.

aaa do Skrodzkich wiedziałam a ciotka Honorka do Babi Jasi
a tak na marginesie to przypomnialo mi się to imię, moja prababcia często mówiła ciotka Honorka, że też ja nie byłam dociekliwa i nie wiem jak 'normalnie' brzmiało to imie... Honorata?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 21:56, 13 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mówiło się Honorka. to siostra mojego Taty Ja za młodu nie byłam do Mamy w ogóle podobna a do rodziny Taty.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monitka 21:59, 13 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Też miałam ciotkę Honorkę, mieszkała na Kurpiach
Babcia Jasia pięknie wystylizowana a wianki cód miód i orzeszki mnie to się wszystkie podobają
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Madzenka 22:00, 13 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hm hm to już czas na wianki Wielkanocne.. . A za oknem tyle śniegu...? Może Boże Narodzenie w tym roku przesunięte na marzec....?



Wianki cudne, widzę zmianę upodobań kolorystycznych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 22:03, 13 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A teraz wszystkie, kolorystyka taka sama, ale dwa może trzy sobie zostawię a reszta pójdzie do klientów na święta jako prezent od firmy Gardenarium

Ten chyba na drzwi

Ten poszedł do Michałka Ronina

Ten do domu na ścianę


Ten na aniołka



Ten u Michała w jego biurze będzie wisiał ode mnie, niech ma akcent Ogrodowiskowy


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 22:08, 13 mar 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
monitka napisał(a)
Też miałam ciotkę Honorkę, mieszkała na Kurpiach
Babcia Jasia pięknie wystylizowana a wianki cód miód i orzeszki mnie to się wszystkie podobają

Moniko bo ja z Kurpsiów
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
monitka 22:16, 13 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
ana_art napisał(a)

Moniko bo ja z Kurpsiów


Super Aniu trochę mojego dzieciństwa tam spędziłam a moja babcia śpiewała nawet w kurpiowskim zespole
Lubiłam ciocię Honorkę i pamiętam jak z karteczką za nią chodziłam i zapisywałam co fajniejsze zwroty
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
agata_chrosc... 22:20, 13 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Danusiu,
po pierwsze do Mamy jestes podobna bardzo. Po drugie - ja miałam ciocio-babcię Honorkę czyli Honoratę - a zawsze myślałam, ze to rzadkie imię. No i po trzecie - oczywiście ostatnia sie dowiaduję, że coś o Holandii tu sie pisze. Miałaś być, ale nie bedziesz - to już wielka szkoda. Zlot w Appeltern - no ja rozumiem, że ogród mają zdecydowanie większy niż mój, ale jednak przyjdzie mi pochlipac w kącie, bo żeby tak zjazd w Holandii robić i w ogóle nie wpaść na kawę?? No nie zrobisz mi tego chyba?
____________________
ogród w Holandi
Gardenarium 22:22, 13 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przyjadę do Ciebie, a teraz popełniłam fakstarta z tą Holandią, bo Hania mówi że nie damy rady w 3 dni załapać Holandii. Tylko Niemcy i to "bliskie" granicy chyba.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agata_chrosc... 22:27, 13 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Prusy znaczy? Oj fatalnie! Nie tracę nadziei, że do nas dotrzesz i to może na dłużej? Pozdrawiam ciepło choć pogoda u nas też niewiarygodnie okropna!
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies