Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

monteverde 22:28, 13 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moje wiankowe typy


a Danusia tylko z oczu do mamy podobna, bardziej Grześ do Babci podobny, zdrówka dla Babci Jasi życzę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ana_art 22:36, 13 mar 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Moniko i Agatko bo Honorata to było popularne imię kiedyś, teraz nie spotkałam, żadnej dziewczyny o tym imieniu.... a szkoda bo ładne Co do Kurpi to ja też śpiewałam w zespole kurpiowskim, a gdy mialam z 6-7lat brałam udzial w filmie który był kręcony w Skansenie kurpiowskim w Nowogrodzie o życiu i zwyczajach Kurpii... Niestety nie przywiązywałam do tego uwagi i tytułu nie pamiętam a szkoda bo to fajna przygoda była... do dzisiaj pamiętam jak siedzę na zapiecku z niby babcią, a Ona opowiada mi o koralach bursztynowych które ma na szyji . Pamiętam, że miałam wówczas włosy ledwo za uszy , a jak na kurpianke przystało powinnam była mieć warkocze, zapletli mi takie małe kitki i zawiązali wielgachne kokardy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kasiek 22:47, 13 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Przyjadę do Ciebie, a teraz popełniłam fakstarta z tą Holandią, bo Hania mówi że nie damy rady w 3 dni załapać Holandii. Tylko Niemcy i to "bliskie" granicy chyba.

Danusiu,blisko granicy znaczy blisko Monachium?
____________________
Bawarka
Gardenarium 22:56, 13 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja słaba jestem w nawigacji, no i jeszcze śnieg musi stopnieć i naczej nie jadę, bo nawet nie wiem, jakie opony powinnam mieć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anabell 00:06, 14 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Danusiu! Wianki na uwagę zasługują w kolorze Twojego ogrodu, ogólnie wszystkie cudeńka.
Pokuszę się zrobić wianki sama, mam gałęzie derenia zielonego , czerwonego i zasuszone hortensje i inne z płótna kwiaty też się znajdą.
Babcia Jasia w nowej stylizacji dumnie wygląda. Pozdrawiam Was obie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gardenarium 00:09, 14 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Babcia cieszyła się, że są wpisy o niej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 00:13, 14 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 01:08, 14 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Moniko i Agatko bo Honorata to było popularne imię kiedyś, teraz nie spotkałam, żadnej dziewczyny o tym imieniu.... a szkoda bo ładne Co do Kurpi to ja też śpiewałam w zespole kurpiowskim, a gdy mialam z 6-7lat brałam udzial w filmie który był kręcony w Skansenie kurpiowskim w Nowogrodzie o życiu i zwyczajach Kurpii... Niestety nie przywiązywałam do tego uwagi i tytułu nie pamiętam a szkoda bo to fajna przygoda była... do dzisiaj pamiętam jak siedzę na zapiecku z niby babcią, a Ona opowiada mi o koralach bursztynowych które ma na szyji . Pamiętam, że miałam wówczas włosy ledwo za uszy , a jak na kurpianke przystało powinnam była mieć warkocze, zapletli mi takie małe kitki i zawiązali wielgachne kokardy


A moja babcia kilkadziesiat lat była w zespole Kurpie Zielone


A wianki śliczne Tak wesoło się zrobiło
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anipla 03:22, 14 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Wianki cudne, pozdrawiam i dużo zdrówka dla Babci Jasi życzę
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Milka 06:26, 14 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie umiem wybrać, wszystkie wianki cudne i energetyczne!
Babcia Jasia, pięknie wystylizowana, bardzo fajnie się wszystko ogląda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies