Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

eliza3 18:33, 25 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Teraz już wiem co to za poruszenie na Twoim wątku.
To Sebek narobił zamieszania, jak dziecko w sklepie z zabawkami

Wcale mu się nie dziwię, każdy z nas chciałby wszystko obejrzeć i sfocić...
Pięknie jak zwykle, czy ktoś jest w stanie Cię doścignąć ??? Ale uczymy się, uczymy...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
jula81 18:40, 25 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Ogród bajeczny jest

____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
jula81 18:52, 25 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Gardenarium napisał(a)
Byłabym zapomniała, byliśmy na konserwacji i Sebka nie można było oderwać od skubania bukszpanów





Trochę na wesoło Danusiu dla Ciebie i Sebka :

Poszłam sobie do ogródka,
napotkałam krasnoludka.
- Dzień dobry krasnoludku.
Co ty robisz w mym ogródku?
- Pająkowi szyję sieci,
słowikowi bawię dzieci.
Zbieram nektar z kwiatów złoty,
bardzo dużo mam roboty.

Pozdrawiam gorąco Danusię i Sebastiana- bez którego forum nie byłoby takie samo - dobra duszyczka z niego jest- jak ten krasnoludek w ogródku
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
nicol21 19:27, 25 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ale miałaś przesympatycznego inspektora w ogrodzie! Nie dziwię się że dzień minął szybko i przyjemnie. A zdjęcia i ogrodu i inspektora czad
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
JulkAd 20:15, 25 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gardenarium napisał(a)
Dobry Duszek Ogrodu został tak nazwany gdy tylko go zobaczyłam na stoisku ze starociami w Hampton Court, szukałam tam narzędzi, a tu natknęłam się na duszka...tak mnie zauroczył, że postanowiłam, że będzie wisiała jego dobrotliwa, "dębowa" twarz gdzieś u mnie na ścianie, tylko nie wiem jeszcze gdzie? Przymierzam.


A to Ty Danusiu chciałaś mieć Sebka, u siebie na co dzień...

Duszek jest faktycznie bardzo dobrotliwy...na pewno znajdziesz dla niego odpowiednie miejsce
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Gardenarium 20:16, 25 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Inspektor był czadowy , jestem szczęśliwa ze do mnie zawitał.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 21:04, 25 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jak dwie krople Florovitu - to wejdzie do kanonu słownictwa ogrodowiskowego.

Świetny mieliście dzień a my olbrzymią przyjemność z oglądania tej radości i piękna Ogrodu nie tylko bukszpanowego.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 21:26, 25 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Skopiuję u Ciebie, bo nie wiem, czy będziesz mała czas, żeby zajrzeć, a chciałam wyjaśnić:


Danusiu. Doskonale rozumiem Twoją intencję i ani myślę się obrażać. Kiedy w Hamburgu rozmawiałam z Joasią /byłyśmy tam razem/ o zdjęciach z tego miejskiego ogrodu, mówiłam, że można założyć wątek i tam wrzucić fotki. No i mój aparat siadł... bateria się rozładowała i zostałam z tą namiastką zdjęć, które wkleiłam u siebie. Uznałam, że to za mało, żeby stwierdzić, że mogę pokazać ten wspaniały ogród... Dlatego napisałam, że być może Asia zechce uzupełnić relację, bo zrobiła znacznie więcej zdjęć. Po Twojej sugestii stwierdziłam, że wrzucę chociaż to, co mam, a może kiedyś ktoś inny dorzuci kolejne zdjęcia. Napisałam zresztą u Ciebie pytanie o to, gdzie najlepiej umieścić ten wątek. No i kiedy zasiadłam wczoraj do kopiowania, mój laptop się zepsuł... Teraz piszę z komputera Męża, a tutaj fotek nie mam. Proszę Cię o cierpliwość. Kiedy odzyskam zawartość swojego komputera, założę wątek o Hamburgu, OK?

PS Konserwację s Sebkiem robiliście chyba w miejscu, którego nie pokazywałaś na forum...? Kolejny piękny ogród...
Gardenarium 21:59, 25 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marto, cieszę się że się nie gniewasz Pozdrawiam i poczekamy spokojnie na wątek Jak ktoś będzie kiedyś tam, dorzuci zdjęcia i będzie uzupełniane, tak jak inne ogrody, wszystko rozumiem i jest ok. Pozdrawiam.

Miejsce pokazywane z Sebkiem jest całkowicie nowe... ale ogród - niekoniecznie, a to niespodzianka...nie poznaliście



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 22:13, 25 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Proszę Cię Jestem dużą dziewczynką i wiesz, że potrafię mówić wprost. Przecież to dla mnie powód do radości, że masz ochotę mieć takie marne zdjęcia w oddzielnym wątku. W najbliższych dniach znowu mamy na tapecie tenisowy wyjazd, a po powrocie M. zajmie się moim kompem. Wątek powstanie

Wpatrywałam się w ogrodzenie obok i nad lustrami, ale hm... nie zgadłam... Wiem natomiast, że na pewno nie pokazywałaś wcześniej, bo jak większość Forumowiczów, znam na pamięć fotki z Twoich realizacji Pokażesz coś więcej? /tak... wiem, wiem, że nie miałaś już pokazywać, ale... cięęężko nie chcieć obejrzeć Twoich nowych pomysłów.../
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies