Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Borbetka 16:44, 27 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Gardenarium napisał(a)
A myślałam, że mnie pochwalisz, haha bo kadrowanie i ustawienia zależą od fotografa haha

Co ja mogę Danka napisać jeszcze? Przecież wiesz, że Twój ogród inspiruje ogrom ludzi i to jest oczywista oczywistość, że wszystko piękne. Zdjęcia natomiast też świetnie robisz. Ja niestety nie umiem tak kadrować.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 17:51, 27 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Muszę przyznać, że większości bylin nie widziałem... Poupychane na maxa Zradzilas na jednym zdjęciu nowo powstałe nasadzenia, ciekawe czy ktoś się zorientuje gdzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Magda_ 19:01, 27 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Gardenarium napisał(a)


Są napakowane do granic możliwości jak widaćPewnie jeszcze (znając mnie) coś się zmieści. Cebulowe na pewno

och Danusiu ty to jesteś
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
KasiaWB 19:29, 27 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pięknie tych kulek w wodzie jeszcze nie widziałam i przy lustrze za nową hortensją chyba nowe nasadzenie no chyba, że ten żywopłocik z cisa tak już wyrósł a i na tyłach chyba się zmieniło - czy to kolejne lustro czy zdjęcie odwrócone? czy na prawo od balkonu też jest coś nowego, wysokiego? czy czubek stożka przy bramce się załapał- chyba tak?
mnóstwo inspiracji Danusiu gdzie nie spojrzysz zachwycająco
Pozdrawiamy
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Malgosik 21:29, 27 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gardenarium napisał(a)
A myślałam, że mnie pochwalisz, haha bo kadrowanie i ustawienia zależą od fotografa haha


Właśnie, sprzęt swoją drogą, ale fotograf do bardzo istotna spraw.
Bardzo dobrze Ci Danusiu idzie robienie zdjęć.
A wracając do cebulowych, zostawiłaś tulipany w gruncie? I jeśli tak, czy liczysz, że wiosną ładnie zakwitną? Co z nimi?
____________________
Ogród na glinie
nicol21 22:56, 27 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Gardenarium napisał(a)
A myślałam, że mnie pochwalisz, haha bo kadrowanie i ustawienia zależą od fotografa haha


i tu mi się przypomniała stara anegdota... w odpowiedzi na podobne hasło, po obiedzie u teściów zięć rzucił, obiad pcha - mamusia to dobre garnki musi mieć

Ale jestem pewna że Borbetka miała na myśli Ciebie

a swoją drogą, czy Ty Danusiu focisz canonem? Jeśli tak to możesz mi powiedzieć jakiego obiektywu używasz? Jestem na kupnie od dłuższego czasu, a ten wydaje mi się że ma ładne światło Dzięki

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
baraga1904 23:14, 27 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
... ja pochwalę i zdjęcia i ogród - oba bardzo przyjemne dla oka...
rozajerycha 23:23, 27 lip 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Pozdrawiam Danusiu serdecznie
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Milka 11:52, 28 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
W końcu dotarłam, choć oglądałam wcześniej
wspaniały dzień z Sebkiem,jak za dawnych czasów

ślicznie ogród pokazałaś, jak zawsze wzór do naśladowania, u siebie tę harmonię z chaosem porządkuję

wielka ta limka, a czemu wymieniłaś nad wodą na Phanton?
Zmieniłam zdanie, co do Gret Star, piękna hortensja, ale dopiero po 3 latach pokazuje urodę, musi urosnąć
no i jak wszyscy, czekam na te niespodzianki, obym z wrażenia nie padła, cmokam Danuś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kuba 16:21, 28 lip 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Och czyżbym była pierwsza? Artykuł Danusi i zdjęcia z Bukszpanowego w Zieleń to życie!!! Piękne!!! I wspaniałe wyróżnienie dla pasji, gustu i pracy Państwa Młożniaków- w setce stu najpiękniejszych ogrodów świata. Szczere gratulacje- dla mnie już jest najpiękniejszy.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies