Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Sebek 23:41, 13 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)

Hortensja boska, ale widok Witka w różowym durszlaku jeszcze lepszy

A mnie zastanawia po co ktoś do Anglii - ba - do autobusu bierze durszlak?


Sebciu, składane sitka podróżne są w Anglii, u nas nie ma. Po prostu ktoś sobie kupił a w autokarze mamy zwyczaj że wyciągamy i pokazujemy kto co upolował, oglądamy książki, które krążą potem w czasie jazdy.


Aha - ale ktoś na prawdę miał niezły pomysł
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anieszka 23:43, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Jak patrzę na atmosferę w autokarze to aż chce się z Wami jechać
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
kwiatholandii 07:24, 14 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Ja też mam ochotę na taką wycieczkę Po tych zdjęciach następnym razem będzie tyylu chętnych, że dwa autokary pojadą Tylko jak podzielimy organizatorów?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Lena 07:47, 14 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Danusiu ostatnie zdjęcia hipnotyzujące - światło w Twym ogrodzie uwielbiam,przenika przez drzewa,roślinki i wszystko razem daje magiczny efekt.
Trawki super - a Tobie pięknie jest w jasnych kolorach - tunika bije na głowę resztę
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
dajana 08:28, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Wieloszka napisał(a)



Danusiu, no jak nie zauważyć, kiedy tak promiennie wyglądasz Mam nadzieję, że to trwała zmiana wizerunku Szefowej Zmiana na wielki plus
Nie mogłam sobie odmówić "zacytowania" Waszych uśmiechniętych buzioli


Milo spojrzec na radosne buzie .Ogród jak zawsze zjawiskowy Zdjecia robione z ukrycia wprowadzaja w dodatkowy zachwyt..Pozdrawiam serdecznie fajne dziewczyny.
Ps Tuniczki ładne ale Danusi jest lepiej w ciemniejszych kolorach z uwagi na kolor włosów i karnację .Po prostu jest bardziej wyrazista .Mam nadzieję ze szczerośc jest ceniona i nikogo nie obraziłam Świetnie spedzacie czas,, moze kiedys i ja poznam was osobiscie Nie ukrywam ze marzę o takim spotkaniu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Pszczelarnia 12:15, 14 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Danusiu, chciałam się poradzić w sprawie drzew w tzw. trawniku - trawie. Mają takie niedokoszone brody. Zrobić im delikatny kancik oplewiony na 2 cm i dokaszać ręcznie? To są te wielkie wypiętrzone świerki w szpalerze dzielące ogród na pół. Oczywiście nie chodzi mi o ich podsadzanie innymi roślinami. Jak sądzisz?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 22:44, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Tak, oczywiście zrób Taki prostokąt, kancik i goła ziemia zruszona.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:45, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Trawki, werbena i hortensje









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:48, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:49, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310






Pilgrim pienna


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies