Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

waska 16:11, 15 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
No ja też oszalalam na punkcie tych olbrzymow
Jak patrzę na swoje maleństwa oczami wyobraźni widzę Danusiowe cuda

Danusiu i ja chce Sie coś doradzić bo bardzo mi na tym zależy.
Z racji porządków i kod wpływem ogrodowiskowej estetyki muszę przesadzić sporego jałowca i biednego wiaza. Czy mogę to zrobić teraz ? Czy poczekać do jesieni lub wiosny?

Kolejne pytanie : czy mogę zaryzykować i podzielić żurawke?

aaa i jeszcze coś od kilku tygodni szukam informacji kiedy można sądzić żywopłot. Tzn taki liściasty najzwyklejszy. Tegoroczne przyrosty sa już duże. Teraz mam je ściąć i wsadzić do ziemi jak jeszcze mają liście?


Przepraszam za ten grad pytań. Próbowałam znaleźć odpowiedź ale średnio mi to idzie.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Celina 21:02, 15 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Danusiu
Jak będziesz miała chwilkę popatrz na moją dziwnie zachowującą się
lawendę .240 str.
Dziękuję.
____________________
Celina - Moje poletko
Kindzia 21:38, 15 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Witam Danusiu Melduję się po przyjeździe ze wsi. Mam zbliżenia moich tujek. Czy to Aurescens? Bo podejrzewałaś, że Aureospicata.
Bardzo jestem ciekawa
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
maria_wojtowicz 22:34, 15 sie 2012

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 10
Jeden z najpiękniejszych ogrodów jakie widziałam, kolorystyka i wyczucie stylu urzeka po prostu. Widać, że włożone jest w niego wiele pracy i serca: ) Przyznam, że zawsze przechodziłam obojętnie koło hortensji, a teraz pierwszy raz pomyślałam, że chciałabym mieć takie u siebie Do tego pomysł z lustrem znakomity.
Gardenarium 23:40, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)
Danusiu, odpowiedz mi na pytanie: dlaczego płakać mi się chce jak patrzę na Twoje Limelight'ki????


Twoje też urosną, to kwestia czasu i podlewania, może trochę nawozu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:41, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ginger napisał(a)
Danusiu czy Twoja hortensja limelight pachnie?


Pachnie, zapach jest wyraźnie wyczuwalny. Nawet miałam dziś gości - Kaisog z Pawłem i Kubusiem byli i wąchali. Pachnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:45, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kindzia napisał(a)
Witam Danusiu Melduję się po przyjeździe ze wsi. Mam zbliżenia moich tujek. Czy to Aurescens? Bo podejrzewałaś, że Aureospicata.
Bardzo jestem ciekawa


Odpowiedziałam w Twoim wątku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:48, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asc napisał(a)


Danuśia, przegrałaś mi trochę swoich zdjeć, ze spotkania, czy mogę z nich korzystac???? Bo dziśpozwoliłam sobie wstawić jedno u siebie.... ozywiscie z dopiskiem kto jest autorem
Jeżeli fotki robione przez Witka.. to sorki... ale w celach praktycznych pomijam dywagacje .... i podpisałam, że Twoje


Mozesz korzystać w ten sposób co piszesz, Witka mają wielkość 5.600 x na ileś moje 5.100 x na ileś tam. Ale chyba nie ma co rozszyfrowywać, rób tak jak to robisz. Tylko, że ja prawie wszystkie wrzuciłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 23:49, 15 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Trawki, werbena i hortensje










Cudowności Danusiu, werbenkę dzięki Tobie już mam, nawet mam ta niższą z Anglii o mały włos nie wywalilam na kompostownik i w październiku przyślą Pilgrim
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:51, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To fajnie Aniu, moja Pilgrim odbiła, ale do świetności to jej baaardzo daleko, ledwo ją widać, a w zeszłym roku była ogromniasta, a nawet było ich dwie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies