Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

mira 08:51, 20 lis 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu moc pozdrowień - takich 900 tnych
a tak przy okazji dużo sił, wytrwałości w realizowanych celach i miłych wspomnień z wiosny, lata i jesieni i z wypraw i wypadów, spotkań dużych i małych - a to wszystko przy pomocy cudownych foto Twoich i oczywiście wspaniałych naszych i humoru wiele - pozdrawiam

buuuu nie mogę wkleić teraz zdjęcie może mi ktoś pomoże pls
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
BEATA_S 08:51, 20 lis 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Danusiu! Gratuluję 900 i dziękuję Ci za to, że jesteś! Dzięki Tobie możemy zobaczyć najpiękniejsze ogrody, dzięki Tobie staramy się poprawić nasze zielone otoczenie, dzięki wiedzy, jaką nam przekazujesz wiemy jak poradzić sobie z tym i owym.
Szczerze podziwiam Cię za Twoją aktywność, że jesteś TU, TAM i jeszcze TAM DALEJ Lubię Twoje poczucie humoru, Twoje powiedzonka
Dziękuję za spotkania, które organizujesz dla nas. Ja miałam okazję być na jednym spotkaniu i do tej pory bardzo bardzo mi się miło robi na samo wspomnienie.
Dziękuję, że stworzyłaś Ogrodowisko i że dzięki Tobie poznałam tylu fajnych ludzi
I napisałam to wszystko, abyś wiedziała, jak jesteś dla nas Ważna!
Aaaa................. i jeszcze uwielbiam Twój ogród, kule i wszystkie dodatki !
Pozdrawiam cię serdecznie!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
aga_k 08:54, 20 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
900!! Gratuluję i pozdrawiam serdecznie



____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
beta 09:28, 20 lis 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Danusiu wybacz spóźnialskiej i gratulację przyjmij...kolejnych szalenie ciekawych i inspirujących stron, cieszę się, że mogłam Cię poznać (choć na razie wirtualnie)


a to zdjęcie z Ptaszyna i Kondziem -bomba

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
boguslaw_r_ 10:09, 20 lis 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
: i jeszcze 95 stron i 2 tysiączek gratulacje.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Justyna 11:57, 20 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Danusiu, przyłączam się do gratulacji!
Życząc dalszych radości z procesu tworzenia.
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
boguslaw_r_ 13:04, 20 lis 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję, że jesteście





To my dziękujemy,
nie byłoby nas bez Ciebie.
Głowa do góry i uśmiech,
same serdeczności.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
justi 13:20, 20 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja też przesyłam gratulacje, a przede wszystkim ogromniaste podziękowania za stworzenie tego miejsca w sieci. I biały kwiat dla Ciebie Danusiu


____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 13:22, 20 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
zapomniałam o ps. nie mogę się już doczekać Twojego ogrodu ubranego w światełka , tylko żeby na święta śnieg spadł, większy urok i magia
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Milka 13:57, 20 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zalogowałam się już parę chwil temu, ale byłam zajęta i dopiero teraz przeczytałam wszystko i pooglądałam;
Padło wiele mądrych, ciepłych i życzliwych słów, bo taka tu właśnie na forum jest atmosfera i za to kochamy nasze Ogrodowisko; jednak nie byłoby tego wszystkiego bez Danusi, osoby wrażliwej, dobrej, chętnej do pomocy, zapracowanej, a mimo to znajdzie dla nas chwile i na rady i na żarty, za to ją kochamy!! a jeśli chodzi o ogród Danusi, to jak znalazłam go w internecie...oniemiałam, a potem artykuły o różnych roślinach i różnych ogrodach, po sznurku trafiłam tutaj; niedługo będzie rok jak tu jestem z wami i jest to wspaniały rok! Poznałam Danusię osobiście, jest wspaniałą osobą, tworzy wspaniałe rzeczy, dzięki niej my wszyscy dążymy do jeszcze większego piękna w naszych ogrodach, spotykamy się i lubimy, a o tym świadczą częste spotkania uwiecznione na fotach.
a CI INNI, co myślą inaczej, nie są warci słów, więc ich ignoruję, wolę energię i czas poświęcić wam i waszym pięknym, różnorodnym ogrodom!
i z okazji 900 stronek, tez wkleję zdjęcie, dla mnie bardzo bliskie sercu i pamiątkowe
Danusiu, jakie to szczęście, ze ciebie mamy!!

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies