Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

PANDA 20:13, 21 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
I ja również przyłaczam sie do podziękowań
pzdr
____________________
Ogród na leśnej polanie
Ozz 22:00, 21 lis 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A ja z przysłów znam jeszcze takie, że "czasami jest się gołębiem, a czasami pomnikiem..." a skoro już w tematach zwierzęcych to gratulacje składam razem z pewnym elegantem:

____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
barbara_kraj... 23:54, 21 lis 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
O matko! Jak się tu pędzi! Pewnie na Gwiazdkę drugi TYSIĄC strzeli Gratulacje

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
betysia 06:52, 22 lis 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Danus...wrocilam i sciskam mocno!!!!!
Jestesmy tym co tworzymy, co zostawiamy po sobie...jesli wokol nas dostrzegamy cieple spojrzenia pelne zyczliwosci, milosci...to nic nie jest w stanie tego zmienic!
Czasami musimy pewne rzeczy zignorowac....ale tylko dla wlasnego dobra, nic nie jest warte utraty naszej pozytywnj energii!
Dlatego dzisiaj wlasnie tego ci zycze, abys patrzyla na to co jest wokol, dostrzegala wlasne radosci i piekno a starala sie "nie zauwazac" pojedynczych, sporadycznych lisow, ktore sa i beda ale to, tutaj... to przeciez nie ich miejsce!
tulam....!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
boguslaw_r_ 12:45, 22 lis 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Pozdrawiam
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gardenarium 12:58, 22 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani apeluję o nie komentowanie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Evchen 13:11, 22 lis 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Danuś, spóźniona jestem okrutnie z gratulacjami, ale przybiegłam i zostawiam swój własny cytat, który kiedyś bardzo Ci się spodobał
Danusiu... . Są ludzie, tacy jak Ty, którzy mają dar tworzenia Piękna Ogród w bukszpanach i bieli, różach i hortensjach.. romantycznie i elegancko zarazem .. najpiękniejsze w ogrodach jest to, że są otwartą księgą, którą każdy czyta w inny sposób, a autor codziennie dopisuje nowe karty...
Dziękuję Ci za zapisane karty ogrodowiska i proszę.. o więcej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
grupa_trzyma... 14:50, 22 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Wpadłam nacieszyć oczy znajomymi i jakże miłymi dla oka i duszy widokami. Pięknie, jak zawsze!
Żałuję tylko, że warsztaty świąteczne mnie ominą. Szkoda, wielka szkoda.
Pozdrawiam wszystkich!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Nati 15:44, 22 lis 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Gardenarium napisał(a)

hej orientujesz się dlaczego mój grys na sklaniaku ten bialutki zaczyna się robić zielony jest tam dopiero niecały rok a jak będzie wyglądał za parę lat, nie mogę znależć nic w necie jestem taka wkurzona czy można czymś to zwalczyć, przecieć tam są rośliny i pewnie jak będę chciała coś zrobić to zniszczę rośliny, pomóż!
nati


Biały grysik zwłaszcza jeśli jest cień i wilgotno porasta glonami. Możesz spróbować mocno polać zmyć karcherem, ale polecam środek Mogeton na mchy i watrobowce, powinien pomóc.


witam, i bardzo dziękuję uratowała mi pani życie

obawiam się jednak trochę o roślinki czytałam i wielu nie szkodzi ale nic nie było o trawach , mam jeszcze wieżbę hakuro, ale spróbuję preparatem napewno pomoże na dłużej i skuteczniej.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 15:55, 22 lis 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
ale ze mnie "gamoń" przecież to głównie na trawy ale mam te ozdobne, no nic będę próbować, pozdrawiam
nati
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies