Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Evchen 10:45, 13 gru 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Łyknęłam trochę wielkiego świata Poczułam święta.. cudnie wyglądacie w świątecznym prezencie Czy da się zamówić taki podarunek pod Choinkę?

Stoję pierwsza w kolejce jakby co
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
zuza12 11:23, 13 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Piękne zdjęcia Danusiu. Pamietam jak mieszkałam w Warszawie całe dwa lata a dzieciaki były małe to tez przed swiętami chodziliśmy tymi uliczkami.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
elzbieta_b 12:17, 13 gru 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Piękna ta udekorowana Warszawa Dawno temu, kiedy tam mieszkałam nie było takich dekoracji ale wspomnienia pozostały piękne. "Tam się zaczęło" moje dorosłe życie
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Kondzio 12:26, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale super relacja zazdroszczę wam spotkania Warszawa nocą super
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Wieloszka 13:09, 13 gru 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gardenarium napisał(a)

Choinka pod Zamkiem Królewskim

Ale cudnie!!!!!! Wg mnie ładniejsza niż wrocławska! Warszawa wspaniale oświetlona - jak to stolica - musi błyszczeć
Ależ konkurencję dla naszego wiankowania zrobiłaś tą relacją Danusiu Fajny miałyście spacer wieczorny Ściskam Was mocno!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Kondzio 13:22, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No w Krakowie mówili ze nie bedzie blyskotek w tym roku doprowadzili do prawie bankructwa to muszą oszczedzac
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
14:30, 13 gru 2012
w zeszłym tygodniu byłam w Warszawie i również widziałam te bajery
- te kwiatki z bąbkami na latarniach do nich najbardziej wzdycham
- no i zamek królewski jak ktoś nie wie jak to zrobione to ma sie wrazenie że ta choinka robi taką poświatę na budynku zamku

nie wiem jak inne części miasta - ale w okolicach zamku i pałacu oświetlenie udane, jak tylko wróciłam do domu to szukałam zdjęć w internecie aby domownikom pokazać ( w Mai tez jest zajawka z choinką i zamkiem) jak im pokazałam to dopiero zrozumieli o co mi chodzi,
14:34, 13 gru 2012
Kondzio napisał(a)
No w Krakowie mówili ze nie bedzie blyskotek w tym roku doprowadzili do prawie bankructwa to muszą oszczedzac



bo w Krakowie centusie )))
a Warszawa 2mln przeznaczyła na byłyskotki świąteczne,

Enya73 14:36, 13 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Niezależnie ile to kosztuje, to stolica jakby nie było nas reprezentuje nas godnie Piękne te świąteczne dekoracje. Ale jeszcze daleko do Wiednia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Kondzio 14:57, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Enya73 napisał(a)
Niezależnie ile to kosztuje, to stolica jakby nie było nas reprezentuje nas godnie Piękne te świąteczne dekoracje. Ale jeszcze daleko do Wiednia
Czy ja wiem każdy obywatel polski powinien mieć szanse zobaczyć takie błyskotki i nie każdy pojedzie do stolicy i bedzie oglądać błyskotki a jeżeli jest tak ze inne miasta oszczędzają i jest kryzys u każdego w portfelu to nie powinno się wydawać takich pieniędzy i nie ważne czy to stolica tak samo metro bo przecież stolica w każdym mieście jest problem komunikacyjnymi i powinien się dać szanse innym miastem budować metro i mnie w kurza jak kto mówi ze przecież jest to stolica każde miasto powinno mieć takie błyskotki a nie maja zobaczymy co unas zrobią kurcze przepraszam za moja wypowiedz i mogłem kogoś urazić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies