Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Enya73 15:01, 13 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Byłoby cudownie, gdybyśmy we wszystkich miastach mogli cieszyć się różnymi rzeczami, których nie mamy. Ale z drugiej strony, cieszmy się tym, co już jest, bo i tak wiele się zmieniło na plus. Dziś taka szczególna data w kalendarzu. Ja dobrze pamiętam ten dzień, jak zobaczyłam czołgi na ulicy.
Ja np. cieszę się z odcinka A1, który skrócił mi czas dojazdu do różnych miejsc
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Kondzio 15:09, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zgadza się tak bym chciał żeby każdy znas miał pięknie ale się nie da ale Danusia pokazała nam piękne zdjecia Warszawy i możemy się nacieszyć i projekcik mi zrobiła i jestem w siódmym niebie chyba jestem w niebie i się poplakalem musiałem tu na ogrodowisko trafić żeby święta i dzień codzienny pokochac i tylu ludzi poznać którzy akceptują każdego człowieka ale to chyba tylko na ogrodowisku Jestem szczęśliwy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
grupa_trzyma... 15:54, 13 gru 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Warszawa pięknie wygląda zarówno nocą jak i świątecznie przystrojona. Dziekuję za relację.

Dziekuję tez za artykuł o bieleniu rabarbaru. Bardzo ciekawa lektura. W przyszłym roku wypróbuję sopsób na pędzenie rabarbaru w namiocie foliowym. Klosza nie mam, ale coś sie wymysli
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Gardenarium 16:39, 13 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za tyle wpisów, noc mnie zastała, już ciemno, rano projekcik a teraz piszę osobisty artykuł o moich odczuciach w ogrodzie Wollerton, który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jutro premiera i ponad 80 zdjęć. Pragnę Was uszczęśliwić na niedzielę, a w poniedziałek kolejna porcja ogrodowych detali - miniaturowe wiktoriańskie szklarenki i klosze ze szkła.


Kondzio, chodziło mi o to żebyś był szczęśliwy w święta i inaczej zaczął o nich myśleć. Możecie spędzić czas nie na odwiedzinach, ale właśnie na rozmowach i planowaniu ogrodu, wyjrzeć sobie przez okno i popatrzeć na piękny świat
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gusiarz 16:40, 13 gru 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Danusiu - przepięknnie stolica się prezentuje na święta. Byłam w W-wie w ubiegłe wakacje. Spacerowałam po Łazienkach przy muzyce Chopina - to było NIESAMOWITE przeżycie. Może to kogoś zdziwi, ale Warszawka bardzo mi sie podoba.
Ciekawa jestem co będzie w Krakowie. Chodzilam do liceum zaraz przy Rynku Głównym i uwielbiałam wracając popołudniu ze szkoły zachaczać się na kramach na jarmarku świątecznym, siedzieć pod choinką, jeść makaroniki z pobliskiej cukierenki z koleżankami. Każda tylko po jednym, - bo tylko na tyle kaski wystarczyło. Ale atmosfera wszystko wynagradzała.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Kondzio 17:01, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję za tyle wpisów, noc mnie zastała, już ciemno, rano projekcik a teraz piszę osobisty artykuł o moich odczuciach w ogrodzie Wollerton, który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jutro premiera i ponad 80 zdjęć. Pragnę Was uszczęśliwić na niedzielę, a w poniedziałek kolejna porcja ogrodowych detali - miniaturowe wiktoriańskie szklarenki i klosze ze szkła.


Kondzio, chodziło mi o to żebyś był szczęśliwy w święta i inaczej zaczął o nich myśleć. Możecie spędzić czas nie na odwiedzinach, ale właśnie na rozmowach i planowaniu ogrodu, wyjrzeć sobie przez okno i popatrzeć na piękny świat
Danusiu to ja jestem szczęśliwy bede miał rekture do czytania a z prezentem ci się udało i wiesz moje święta bedą tym razem najszczęśliwszymi które miałem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
haika 17:04, 13 gru 2012


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Piękne to miasto, w którym się codziennie pracuje, a nie ma czasu sie przejść.
Chyba muszę to zmienić w weekend
____________________
Haika
AgaNet 17:12, 13 gru 2012

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Piekne zdjęcia Daniusiu !!! Z wielką przyjemnością popatrzyłam na pięknie i kolorowo ubraną stolicę !
Rewelacja
____________________
Pozdrawiam :) Agata Isle of Skye, Zamek Dunvegan i ogrody; Gardening Scotland; Ogrody przy zamku Crathes; Pitmedden Garden; Ogród różany przy Drum Castle
Urszulla 17:26, 13 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Miałyście uroczą scenerię do wspólnego spędzenia czasu.......dekoracje świetlne dodają wiele uroku.....u nas w Bielsku też miasto dba i majątek wydaje na dekoracje i wielką choinkę.....nie wiem ile w tym prawdy ..podobno w zeszłym roku zajęło 4 miejsce w konkursie na udekorowane świątecznie miasto.
...I dopatrzyłam się na zdjęciach fajnych wianków.....i prezencik też mi się podobał......a Wy najbardziej.....uśmiechnięte i pogodne.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gabriela 17:31, 13 gru 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję za tyle wpisów, noc mnie zastała, już ciemno, rano projekcik a teraz piszę osobisty artykuł o moich odczuciach w ogrodzie Wollerton, który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jutro premiera i ponad 80 zdjęć. Pragnę Was uszczęśliwić na niedzielę, a w poniedziałek kolejna porcja ogrodowych detali - miniaturowe wiktoriańskie szklarenki i klosze ze szkła.




Czyli wreszcie to, co tygrysy lubią najbardziej. Czekam zatem niecierpliwie i to nic, że też mam zdjęcia, bo Twoje są inne.
Nie mam ostatnio wiele czasu na forum, ale artykuły czytam zawsze.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies