Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

nieszka 14:28, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ewa777 posadziłam tam Limelight, słabo rosły w innych miejscach i mam nadzieję że tu odżyją.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
bdan 14:30, 20 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Nieszko jak to mozliwe, ze ja jeszcze nie byłam u Ciebie w Twoim pieknym ogrodzie.

Zaznaczam do spokojnego poczytania
nieszka 14:45, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ewa, też lubie bordowe, zwłaszcza jak znajdę im jakieś miejsce gdzie dobrze rosną...
Juzia, podziałałam a i owszem, zaraz zdjęcia wstawię.
Kasia, działam działam, czekam jeszcze na dostawę róż.

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 15:01, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
dtk napisał(a)
Bardzo pięknie u Ciebie Ja mam takie pytanie do Ciebie jako że posiadasz u siebie brzozy w ogrodzie. Mam u siebie dość długi odcinek składający się z brzóz ale same trochę smutno wyglądają dlatego chcę to miejsce obsadzić, tylko wiem że brzozy to "żarłoki" i nie każda roślina z nimi daje radę. Widząc Twoje zdjęcia to masz posadzone sporą ilość roślin pod brzozami-z Twojego doświadczenia, co daje radę i w miarę rośnie?Chyba u Ciebie takjaku mnie rabata zbrzozami to miejsc półcieniste.

Eh to bardzo ciezki temat. Pod brzozami, ja mam zwyklepispolote nic bez czestego podlewanianie chce rosnac. Testowalam juz hosty, carexy, wrzosy, berberysy, zurawki i slabo... Moze dlatego ze rabaty byly na lekkim podwyzszeniu i woda z nich splywala....
Tym niemniej na przekor tym wszystkim niepowodzeniom zrobialam kolejna rabate pod brzozami tym razem jest na rowni z trawnikiem i mam tam lepsze mozliwosci nawadniaania i licze ze rosliny dadza rade...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 15:08, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Zdjęć trochę.
Rabata przed domem. Ostatecznie stanęło na grackach. Jak je zobaczyłam w szkółce nie mogłam się zdecydować na nic innego... Kulka na nóżce też nie w planowanym miejscu, słabo tam wyglądała, zlewała się z tymi w donicach...
I póki co jest tak.



____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 15:09, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
bdan napisał(a)
Nieszko jak to mozliwe, ze ja jeszcze nie byłam u Ciebie w Twoim pieknym ogrodzie.

Zaznaczam do spokojnego poczytania

Zapraszam.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 15:24, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
I pod brzozami. Chyba za mała na ilość roślin którą tam utkałam, najwyżej za rok będę podwiększać


____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
kitek81 22:31, 20 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ale się wzięłaś, rachu ciachu i 2 rabatki zrobione i to pewnie jeszcze nie koniec, bo czekasz na dostawy roślinek
jak dla mnie wszystko wygląda pięknie
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 10:56, 25 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
W dniu Świąt Bożego Narodzenia
Pragnę złożyć żarliwe życzenia:
Szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,
Oby troski życia zaginęły w mroku
Podczas nadchodzącego Nowego Roku!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Jagodaa 12:09, 31 gru 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, co u Ciebie? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia marzeń .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies