Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

nieszka 22:21, 09 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Za to skończyłam już obsadzanie bylinami rabaty na przeciw ławeczki. Pozostało tylko zamówić i zasadzić róże i tulipany.
Trzy pierwsze doniczki to ma być Larissa, dalej Leonardo, nad kolejnymi po środku się jeszcze zastanawiam (Nostalgia??) a te małe doniczki przy brzegu i dalej między lawendami to Baronessa. Na samym końcu koło świerka Bonica.

Nie wiem tylko czy dobre odległości, czy nie za gęsto???

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Mala_Mi 09:30, 10 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nostalgia kolorem nie zgra z resztą róz.. będzie gryzło.. i odcień i faktura i kolor.. to nietypowa róza, ja bym nostalgii tu nie dawała.. sorki za wtrącanie sie.. ale przyszłam poczytać o lilii . Dzięki za info. Nie przekopię sie przez wątek, może zimą.. ciekawe jakie ma kwiaty?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:34, 10 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
nieszka napisał(a)


znalazłam
U Ciebie już bywałam Pięknie masz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nieszka 09:52, 10 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Mala_Mi napisał(a)
Nostalgia kolorem nie zgra z resztą róz.. będzie gryzło.. i odcień i faktura i kolor.. to nietypowa róza, ja bym nostalgii tu nie dawała.. sorki za wtrącanie sie.. ale przyszłam poczytać o lilii . Dzięki za info. Nie przekopię sie przez wątek, może zimą.. ciekawe jakie ma kwiaty?


A bardzo dobrze ze sie wtrącasz! Potwierdzasz tylko moje znaki zapytania o nostalgii marze długo juz, ale moze kiedys znajde jej jakies inne miejsce.

chyba potrzebuje tam cos w ciemnym odcieniu rózu. Moze William Shakespeare, Burgundy iceberg?? Ta druga bardzo mi się podoba...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Mala_Mi 15:58, 10 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziewczynom dobrze mariaż wychodzi jasny róż i ciemne róże... purpury .. nawet ja sie dałam skusić na ciemną, ale jednak pójdzie jako samotna..

Nostalgia wygląda fajnie jako jedna.. bo jakoś moja wyobraźnia nie pozwala jej z niczym skomponować. Ale to moja ulubiona róża i w dodatku najzdrowsza ze wszystkich.. do tej pory może 2 listki z plamkami miała. Płatki są "porcelanowe" jak u Queen of Sweden..co dodatkowo utrudnia zadanie..
Wrzucam ci moją.. potem usunę... jak obejrzysz.. bo u mnie to niczego nie znajdziesz.. musisz ją mieć koniecznie.. długo kwitnie... nie pokłada się.. stoi sama bez podory a ma w tej chwili ok. 1,8m

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jagoda99 21:05, 10 paź 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
nieszka napisał(a)
Jestem
Wakacjowalam sie troszke, dzis rano wrocilam. A ze bylam w cieplejszych klimatach to nawet mi sie nosa z domu wystawic nie chcialo. Robota lezy....
Ale na wakacjach odkrylam ze mam dziecko z funkcja wertykulatora



Najpiekniejszy kwiatuszek w Twoim ogrodzie
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
nieszka 21:05, 10 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Mala_Mi napisał(a)
Dziewczynom dobrze mariaż wychodzi jasny róż i ciemne róże... purpury .. nawet ja sie dałam skusić na ciemną, ale jednak pójdzie jako samotna..

Nostalgia wygląda fajnie jako jedna.. bo jakoś moja wyobraźnia nie pozwala jej z niczym skomponować. Ale to moja ulubiona róża i w dodatku najzdrowsza ze wszystkich.. do tej pory może 2 listki z plamkami miała. Płatki są "porcelanowe" jak u Queen of Sweden..co dodatkowo utrudnia zadanie..
Wrzucam ci moją.. potem usunę... jak obejrzysz.. bo u mnie to niczego nie znajdziesz.. musisz ją mieć koniecznie.. długo kwitnie... nie pokłada się.. stoi sama bez podory a ma w tej chwili ok. 1,8m


Absolutnie nie usuwaj zdjecia!!!! Twoja Nostalgia przepiekna, myslalam ze tylko w katalogu tak wygladaja a w realu nie uda sie takiej wychodowac zamawiam, juz nawet wymyslilam dla niej miejsce...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Jagodaa 21:32, 10 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
nieszka napisał(a)

zamawiam, juz nawet wymyslilam dla niej miejsce...


____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kitek81 22:09, 10 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
śliczna ta różą nowa rabatka będzie zachwycać, nawet bez tej odmiany
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mala_Mi 22:21, 10 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przyszłam usunąć, a tu już zacytowane.... wiec i tak się nie da..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies