Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :)

malgocha1960 18:36, 16 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Andziu,ja też wybudowałam sie w wieku 48 lat,mieszkamy juz czwarty rok i mimo tego kredytu,który spedza sen z oczu to uważam,że było warto.
Dzisiaj przytargałam z nowu kolejne nasiona,nie mam juz umiaru i rozumu chyba tez.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
andziulka 18:46, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Małgosiu, mam ten sam problem. Też ciągle myślę o franku
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Mala_Mi 18:49, 16 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
My też budowalismy się w wieku 43 (ja) i 51lat(M)..też z pomocą banku ..... i też nie żałujemy....
Kiedyś byłam piękna i młoda..teraz niestety jestem tylko młoda.... a M już nieco ślepawy z bliska, więc detali nie widzi ...i chwała bozi....
I uwierzcie mi ....zachowuję się gorzej niż niejedna 18-nastka.... za to gdzie się nie pojawię to mnie pamiętają
Jak złapie Alzheimera to przynajmiej pomogą trafić do domu....... aa tak na poważnie babcia miała tę chorobę, a to co 2-gie pokolenie. Dlatego cieszmy się życiem bo nie wiemy ile jest nam pisane..
Bierzmy przykład z Hani ..wulkan dowcipu, enegii i radości życia..... wiec my troszkę młodsze nie narzekajmy bo wstyd!!!!!!
Małgosiu...... ja też nie mam umiaru..już pozwoliłam mojemu M by mnie bił jak mi rozum odbiera,bo dobrocią to nic nie zdziała....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
andziulka 18:50, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
W życiu trzeba ryzykować
Spoko Małgosiu, jak nie damy rady spłacić kredytu, to dzieci pomogą przecież dostaną to w spadku
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 18:59, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Aniu, dalej jesteś piękna i młoda! Nie strasz mnie tym Alzeimerem moja babcia to miała. Z moją mamą jest ok - ma 71 lat. w jakim wieku zaczyna się ta choroba?
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
malgocha1960 19:02, 16 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aniu,mojego nie było 3 lata w kraju to on na razie nie bardzo sie orientuje co ja kupowałam do tej pory,co trzeba kupić i taki stan niewiedzy mi odpowiada.

Andziu,ja na swoje jedyne dziecko raczej nie liczę,cieszę się obecną chwilą i ogrodem póki go mam,potem będę się zastanawiac.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
andziulka 19:06, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Masz rację Aniu, bierzmy przykład z Hani!!! To wspaniała kobietka ! Bozia obdarzyła ją wieloma talentami i teraz musi się nimi z nami dzielić Dzięki Ci Haniu za to !!!!!
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 19:10, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Mojego kiedyś nie interesował ogród tylko wędkarstwo teraz to sie zmieniło. Uwielbia kosić trawę i nie tylko. Zaczyna za dużo dyskutować ze mną na temat kwiatków. To już idzie w złym kierunku Zdecydowanie wolę sama decydować, co i gdzie mam sadzić
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 19:17, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
W prezencie ślubnym dałam swojej córce działkę obok nas. Myślę, że jak mnie dopadnie ten Alzheimer, to córka zaopiekuje się mną i moim ogrodem. Już teraz zarażam ją ogrodnictwem. Chyba sie zaraziła Zaczęła rysować rabaty i na wiosnę chce sadzić krzewy. Zanim kiedyś w przyszłości się wybudują, będzie miała już jak w gaju
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 20:20, 16 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Znalazlam w swoim bałaganie kilka wiosennych zdjęć takie przyjemnie ogląda się zimą od razu robi się cieplej


____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies