Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :)

Mala_Mi 23:18, 12 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dzięki
Chociaż moim marzeniem były zawsze wilczury
Każdy peis lubi byćgościem przy stole , mój tez Co prawda sam niczego nie ruszy, ale asystuje zawsze ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
andziulka 23:24, 12 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608


Najlepszą zabawą jest gra w piłkę
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 23:31, 12 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608


Jeszcze wcześniejsze zdjecie, jak Saba była mała
Z tyłu widać moje biedne iglaki. Niestety wszystkie już są wyrzucone. Przy siatce nic nie rośnie. Tam biegają pieski z innymi pieskami za siatką Rabaty są w trawie
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
popcorn 08:43, 13 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Andziulka,
moje ulubione okolice! Podziwiam, w sumie nie widać zniszczeń jak na takie dwa wielkie psiaki. To pewnie zasługa Waszej pracy!
Piękne okolice, będę zaglądac!
pozdrawiam
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
goniak 09:31, 13 lut 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Widzę, że zmagasz się z trudnym wyzwaniem pogodzenia pięknego ogrodu z ukochanymi psinami .
Mam to samo, nie jest to łatwe ale możliwe jeśli się wypracuje pewne kompromisy
Życzę powodzenia
____________________
Małgosia mój zielony świat
Mala_Mi 09:50, 13 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Przy siatce nic nie rośnie. Tam biegają pieski z innymi pieskami za siatką


My z założenia zostawilismy ścieżkę zdrowia od płotu Tylko bylinowy musiałam ogrodzić..... bo kolidował ze ścieżką
Niestety ścieżka zdrowia nie jest uroczym zakątkiem ogrodu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 10:01, 13 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak przeczytałam tytuł wątku i słowo "pieskami" wyobraziłam sobie malutkie "kanapowce" a tu całkiem wielkie psiule

Chyba dużo chodzicie z nimi na spacery i psy muszą być uczone od małego, jak się zachowywać w ogrodzie - inaczej by tak nie wyglądało. Znam ogrody z pieskami i duża w tym musi być praca właścicieli.

Byłam wczoraj w "gości" to i wątek przegapiłam, a tu tyle postów. Ale przywitałam Cię w wątku dodawania zdjęć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 10:04, 13 lut 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Ścieżka zdrowia przy płocie to chyba podstawowy warunek ale to nie znaczy, że tam już nic nie może rosnąć
U mnie wzdłuż płotu psy maja wybrukowaną ścieżkę obsadzoną brzozami i cisami. Z drugiej strony bramy również ścieżka jest wybrukowana i ograniczona murkiem skalniaka, który świetnie spełnia swoja rolę. Na płocie rośnie winobluszcz, któremu akurat nawet stado psów nie zaszkodzi
____________________
Małgosia mój zielony świat
Mala_Mi 10:11, 13 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosiu...bym zbankrutowała na wybrukowanie ponad 200 metrów ściezki zdrowia dla pasa..... wysypanie kamyczkiem i wykonanie krawęznika też by pozbawiło mnie kasy na inne ogrodowe zchciewajki, wiec na razie musi jak być.... nikt nie musi zaglądać za moje zywopoty.
A wilczurki masz Andziulko faktycznie bardzo dobrze ułożone, bo ogród piękny jak i psiaczki Nie wiem czym się bardziej zachwycać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
goniak 10:27, 13 lut 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
asc napisał(a)
Gosiu...bym zbankrutowała na wybrukowanie ponad 200 metrów ściezki zdrowia dla pasa..... wysypanie kamyczkiem i wykonanie krawęznika też by pozbawiło mnie kasy na inne ogrodowe zchciewajki, wiec na razie musi jak być.... nikt nie musi zaglądać za moje zywopoty.

Ależ ja mam wybrukowane tylko wąskie paski wzdłuż płotu od frontowej strony a nie wzdłuż całego ogrodzenia !!!
Po pierwsze u mnie ziemia jest piaszczysta i podczas bieganiny dwóch owczarków wzbijały się tumany kurzu i okropne doły powstawały. Po drugie wykorzystałam resztki kostki, które walałyby się gdzieś w kącie .
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies